Меню

Зустріч УСІХ СТУДЕНТІВ НАОМА

21 березня о 12.30

Текст організаторів:

Багатьох з нас не влаштовує застаріла освітня система нашої академії, нам не вистачає комфортніших умов, обмінів, подій, модернізації і т.д. І тільки в наших руках — змінити щось. Поки ми не почнемо рухатися і власними руками руйнувати стіну, яка відділяє наш ВУЗ від світу і світла — нічого не зміниться. Хочеш змін — будь цими змінами.
Станом на сьогодні СТУДЕНТСЬКА РАДА ОФІЦІЙНО починає свою діяльність, задля того, аби захищати ІНТЕРЕСИ студентства і просувати його ІНІЦІАТИВИ.
Ми організовуємо зустріч УСІХ СТУДЕНТІВ НАОМА, щоб просто і зрозуміло розповісти про те, ЩО ТАКЕ СТУДЕНТСЬКА РАДА, ЯКІ ПРАВА І МОЖЛИВОСТІ МАЮТЬ СТУДЕНТИ ЗА ЗАКОНОМ, чим вона ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ПРОФКОМУ, а також ПРОВЕСТИ ВИБОРИ між тими, хто хоче стати її представником. Важливо, щоб прийшла якомога більша кількість студентів, бо саме вони будуть обирати.

Заохочуємо тебе познайомитися зі статутом, у якому прописана «вся суть» студентської ради НАОМА, тут http://naoma.edu.ua/ua/academy/studentska_rada/statut_studentsko_radi/

Якщо хочеш стати членом Студентської Ради і творити зміни — просто підготуйся публічно відповісти на питання «Чому ти хочеш стати представником Студентської Ради?» і напиши ПІБ, свій курс і телефон на цю пошту studrada.naoma@gmail.com

Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури — НАОМА
Вознесенський узвіз, 20

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою