EN

«Зупинка-Сторіччя» в Музеї сучасного мистецтва України

24 вересня

Текст організаторів:

Відкриття нового музейного сезону і презентація виставки з власної колекції – «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя».

Це рік 100-річчя трьох талановитих художників – Бурліна Олександра Карповича, Мірошниченка Павла Петровича, Тюхи Івана Андрійовича. Три долі, три шляхи, три мужності, три таланти… Вони усі ветерани бойових дій великої Вітчизняної війни, вони йшли до своєї мети незважаючи на труднощі післявоєнного часу, вони долали перешкоди, щоб займатися тим, чого прагнула душа, що давало змогу забути жахи війни і жити, надихаючись красою і даруючи своє бачення світу оточуючим.

Музей сучасного мистецтва України має надію, що цей рік запам’ятається людям творчим і поціновувачам українського живопису не тільки перипетіями вірусонебезпеки, але й надзвичайною подією – виставкою «Зупинка-Сторіччя», приуроченої до поважного ювілею українських живописців, які залишили людству свою славетну спадщину.

100-РІЧЧЯ МАЙСТРІВ! Давайте не поспішати, уважно і з повагою вдивляючись у полотна цих митців. Вони варті того, щоб подумки вклонитися їм за їх життєвий і творчий шлях, за їх внесок у мирне життя та розвиток української культури, за їх талант, натхнення і залишений нащадкам творчий доробок.

Музей відкрито для усіх бажаючих за умови дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях.

Виставка триватиме до 28 листопада

з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Музей сучасного мистецтва України
Кирилівська, 41

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.