EN

Журнал «Антиквар» запрошує

Редакція журналу «Антиквар» запрошує партнерів, друзів, авторів, рекламодавців, читачів та шанувальників зустрітися, погортати сторінки року, що минає, згадати кадри з онлайн-проєкту «Час і натхнення» та запланувати майбутні спільні проєкти за келихом вина.

Текст організаторів:

Для зустрічі ми підготували презентацію: пригадаємо номери, які виходили у 2022 р., розповімо про номери, що наразі готуються, та проанонсуємо випуски 2023 р. Усі випуски представлять їхні запрошені редактори: Світлана Панькова — завідувачка Історико-меморіального музею ім. Михайла Грушевського; Джеймс Баттервік — британський колекціонер, дослідник українського мистецтва, артдилер; галерист та колекціонер Юрій Комельков; Юрій Вакуленко — директор Національного музею «Київська картинна галерея»; Міхаель Бродський — Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні; Олексій Шереметьєв — колекціонер, меценат, засновник Музею Шереметьєвих; доктор історичних наук Геннадій Казакевич; мистецтвознавець Олексій Жадєйко; соціолог, дослідник культури, головний редактор видавництва «Дух і Літера» Леонід Фінберґ.
Також ми готуємо для вас спеціальну експозицію творів митців, про яких розповідали протягом року, з приватних колекцій наших партнерів: Stedley Art Foundation, Музей Шереметьєвих, Музей «Духовні скарби України», Центр досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, Артфундація «Дукат», з особистого архіву Юрія Комелькова та Анатолія Криволапа.
І, безумовно, новорічні сюрпризи, про них ми теж подбали! Даруватимемо журнали, розігруватимемо святкові підписки на 2023 рік та спеціальний абонемент на розміщення реклами у 6 номерах наступного року.
Ви також можете підтримати нас, оформлюючи передплату на 2023 рік, придбати раритетні номери «Антиквара», книги нашого видавничого дому та абонементи на розміщення реклами у журналі протягом року за святковою ціною.
Чекаємо на вас 27 грудня о 16:00, вул. Десятинна, 12, Музей «Духовні скарби України».
Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/TMGZzb16y96Da5M59
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.