Меню

ЖИТИ РАЗОМ у THE NAKED ROOM

19 червня о 19.00

Текст організаторів:

ЖИТИ РАЗОМ
виставка випускників Кyiv Аcademy of Мedia Аrts

Виставка «Жити разом» — фінальне завдання, де студенти курсу Artist та Art Management презентують спільний проект, створений на основі знань, отриманих під час теоретичних і практичних занять в КАМА.

Кураторки курсу зробили студентам виклик — створити виставку в камерному просторі, де індивідуальне має взаємодіяти одне з одним в тісному сусідстві. У виставці бере участь 21 художник, кожен з яких в своїй роботі піднімає актуальні для себе питання, врахувавши принципи лабораторних завдань та взаємозв’язок багатьох елементів в кожній з робіт. Кураторка курсу Artist Леся Хоменко зазначає: «Зібрати фінальний проект було нелегко, оскільки було важливо не просто репрезентувати індивідуальні висловлення кожного автора, але й розказати спільну історію, зв’язавши роботи з місцем та контекстом навчання. Цього року ми маємо багато особистих історій. Ці історії стали приводом обміркувати способи художнього висловлення — і в результаті вони з’єдналися в спільну сценографію виставкового простору. Покинуті меблі, покинуті землі, покинуте житло, спогади з дитинства — весь наратив перетворюється на об’єкти, які, в свою чергу, стають акторами на сцені і запрошують глядачів до свого химерного театру».

Виставка є результатом роздумів художників на такі важливі теми як тиск стереотипів та вплив травматичного досвіду на особистість, невиправданність сподівань, знецінення особистого та особистості, дослідження простору реального та вигаданого, історичної пам’яті, децентралізації мистецтва, питання соціальної класовості, переосмислення релігії та інші.

Художники працюють у медіа живопису та фотографії, аудіо та відео, інсталяції та знайдених об’єктів. Учасники виставки досліджували простір галереї та врахували її особливості. Відтак, The Naked Room стане невід’ємною частиною деяких робіт. Організацію, комунікацію та продюсування нових робіт виставки «Жити разом» забезпечують випускники курсу Art Management.

Протягом навчання студенти напрямку Contemporary Art прослухали лекції з теорії мистецтва, відвідали дискусії, зустрічі з відомими художниками та практиками мистецької спільноти, серед яких “Відкрита група”, Павло Маков, Алевтина Кахідзе, Тарас Лютий, Саша Курмаз, Оксана Баршинова, Микита Кадан, Лариса Венедиктова, Ольга Сагайдак, Анна Погрібна, Тамара Злобіна, Костянтин Донін, Ксенія Малих, Катерина Семенюк, Вова Воротньов, 3z Studio, Макс Роботов, Саша Бурлака, Євген Нікіфоров, Андрій Ланько, Іван Світличний, Георгій Потопальський. Протягом всього курсу художники працювали над практичними завданнями та власними проектами у рамках авторських воркшопів Лесі Хоменко.

Виставка проходитиме по 4 липня

Графік роботи: щодня з 11:00 до 20:00

THE NAKED ROOM
Рейтарська, 21

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою