Меню

«Жінки в мистецтві» в PinchukArtCentre

23 квітня о 19.00

Текст організаторів:

Третя лекція курсу буде присвячена українським фотографкам XX століття. Жіночі імена у фотографії нам відомі на прикладі західних авторок — від Джулієт Камерон до Енні Лейбовіц, від Еліс Остен до Діани Арбус. Їхній вклад у розвиток професії та розробку непересічного авторського погляду скеровував й розширював можливості медіуму фотографії. Неподільно з чоловіками жінки з фотокамерою протягом останніх 150 років формували історію світової фотографії. А чи були успішні фотографки в Україні? Відповідь на це запитання спробує дати лекторка, розглядаючи доробок Софії Яблонської, Параски Плитки-Горицвіт, Ірини Пап та інших українських авторок.

В рамках курсу «Жінки в мистецтві» освітньої програми «Академія о сьомій» учасниці дослідницької платформи PinchukАrtСentre представлять результати дослідження творчого доробку українських художниць з початку ХХ століття до сьогодні. Курс приурочено до виходу книжки «Чому в українському мистецтві є великі художниці», презентація якої відбудеться у травні 2019 року.

Галина Глеба — мистецтвознавиця, дослідниця українського пізньорадянського мистецтва та фотографії, учасниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre.

Участь безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/361/1556035200000

PinchukArtCentre
Велика Васильківська-Басейна 1/3-2, 6-й поверх

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою