EN

“Заземлення” в офісі фонду ІЗОЛЯЦІЯ (Соледар)

30 вересня о 15.00

Текст організаторів:

Презентація робіт резидентів короткострокової мистецької резиденції Заземлення.
Резиденція тривала в Соледарі з січня по серпень 2021 року та за цей час прийняла 19 дослідників(ць) та художників(ць), які працювали над своїми проєктами, відвідували Соледар та околиці, знайомилися з музейними архівами та знаходили неймовірні факти з локальної історії. Частина з проєктів наразі знаходиться на стадії пост-виробництва, інші – вже завершені.
На міні виставці будуть представлені роботи Open Place, Назарія Заноза, Валентини Бєро, Зої Лактіонової, Наталі Любченкової, Віталія Агапєєва, Богдани Войтенко, Наталі Михальченко та Юлі Кириченко, Євгена Коршунова, Святослава Коверзнєва та ruins collective. В публічному просторі міста на постійній основі можна побачити скульптуру Астіана Рея та розпис Роксолани Дудки.
Резиденція відбувалася #запідтримкиукф
О 12:00 біля офісу ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться урочисте відкриття скульптури Антона Логова «Янгол Соледару», яка являє собою охоронця робітників і жителів Соледара. Жовтий колір скульптури – це освітлення в шахті та колір надії, запозичений від енергії кольору сонця. Напередодні художник проведе свій другий майстер-клас зі скульптури з картону, на який також запрошує дітей і їхніх батьків аби разом пофантазувати на тему янгола-охоронця (29.09, о 14:00, в приміщенні фонду ІЗОЛЯЦІЯ).
Запис на майстер-клас за телефоном +38 050 513 18 87
Антон Логов народився в 1984 році в місті Роздільна Одеської області. У 2004 році закінчив Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова, а у 2010 році – Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури. Спипендіат арт-центру Я Галерея. З 2008 року бере активну участь у групових виставках в Україні та за кордоном. Живе та працює в Києві.

Офіс фонду ІЗОЛЯЦІЯ
Паркова, 1, Соледар

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.