Меню

Забіг у Львові. Подача заявок до 15 квітня!

1 травня о 16.00

Текст організаторів:

OPEN CALL на участь у майстернях перформансу в рамках фестивалю ЗАБІГ

Встигніть взяти участь у Забіг-Майстерні перформансу, яка відбудеться у Львові 1-7 травня 2019 року в рамках перформанс-фестивалю ZABIH. Фестиваль вдруге проходить у Львові, він започаткований колективом художників Zabih у 2018 році, а цьогоріч відбувається за сприяння HBCF.

У рамках перформанс-фестивалю будуть діяти дві майстерні перформансу, які передбачають кількаденне навчання у досвідчених митців, де можна почерпнути досвід та поглибити навички у мистецтві перформансу.

Майстерні спрямовані на людину, обмін творчою енергією, пошук шляхів у мистецтві перформансу. Вони акцентуються на факторі конкретного місця і часу («тут і зараз»), поєднанні індивідуального перфомансу та групової імпровізації, роботі з тілом. Однак майстерні є далекі від театральної та танцювальної діяльності.

Пропонуємо дві паралельні майстерні: «Досліджуючи мистецтво перформансу»  Юргена Фрітца (1 — 7 травня) і «Лінія (лінії) в наших тілах» Жасмін Шайтл (3 — 5 травня).

Деталі і форма заявки на сайті:
https://zabihperformancefestival.com/

Останній термін подачі заявки: 15 Квітня

Результати: 20 Квітня

Ідея фестивалю — створення платформи для дискусій, формування зв’язків між перформерами, сприяння колаборації та навчанню, творення, відчування та вивчення перформансу як художниками так і публікою.

Цьогорічний фестиваль немає фіксованої теми. Його структура виникає природно і формує тло для виступів, які, у свою чергу, природно прямують до свого спільного знаменника. У 2019 цим тлом є набір різних локацій у місті а також вихід поза місто —  в село і на природу.

Між Львовом та с. Лаврів Львівської області існує протиставлення не лише у формальних просторових ознаках, але і загострюється відчуття фактору часу. Як Львів, так і Лаврівський монастир, заснований у 13 столітті. Між цими місцями існує багато паралелей та одна відмінність – у маленькому селі можна відчути час, який, неначе, зупинився.

Проект підтримується грантовою програмою Harald Binder Cultural Enterprises® (HBCE).

Дружня підтримка Інститут суспільних Ініціатив

та інших партнерів. Участь художників з Австрії відбувається за підтримки Австрійського культурного форуму.

Захід проходитиме до 12  травня

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою