EN

Юлія Русило в Асортиментній Кімнаті (Івано-Франківськ)

28 травня о 17.00

Текст організаторів:

В  триває проект “Людино-години” Юлії Русило, який відкрився незадовго до початку карантину. Іронічно, але виставка, яка тематизує самотність та відрізанність від соціуму, сама опинилась в режимі карантинної ізоляції. Можливо, саме зараз виставка та роботи Юлі відчуюються вами зовсім по-іншому. Who knows.

Людино-година – це одиниця обліку буденності, в якій психологічний та фізичний стан завжди змінні та не завжди гласні. Ми засинаємо і прокидаємось, з нами щось стається, а чогось не стається. Якісь речі ми вносимо в архів пам’яті, ніби ставимо на полицю, а якісь пролітають мимо, але так само формують.

“Людино-година” як візуальний проект – це начерки до споглядання за зовнішнім і внутрішнім у сучасному місті. Це споглядання є неспішним, свідомо усамітненим та свідомо “неважливим” – або ж таким, яке не претендує на унікальність мистецького висловлювання. Іронічно, але саме це “само-усереднення” й робить процес іншим, ніж більш звиклий фокус мистецтва на радикальному досвіді як передумові катарсису. Іронічно, але саме це медитативне “безцільне” споглядання оголює транзитні точки між зовнішнім та внутрішнім й запрошує до подальшого занурення в природу речей та людей, в природу буденності.

Простір галереї забезпечуємо усіма необхідними умовами для безпечного перебування: ліміт на одночасне перебування до 10 людей, провітрювання щогодини, засоби для дезінфекції рук, ̶в̶и̶н̶о̶ ̶я̶к̶ ̶н̶а̶й̶к̶р̶а̶щ̶а̶ ̶д̶е̶з̶и̶н̶ф̶е̶к̶ц̶і̶я̶.

Ще забезпечуємо простір нами. Наші четверги плануємо так, аби команда галереї була з вами – щоб споглядати роботи, говорити про різне, підливати теплого чаю.

Для того, аби потрапити до нас, зареєструйтесь тут 👉 https://cutt.ly/xySyqWd або ж напишіть у приват нашій кураторці Anna Potyomkina.

Виставка проходитиме кожний четвер по 18 червня

Асортиментна кімната
Січових Стрільців, 17, Івано-Франківськ

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.