Меню

«Євген Павлов: шлях до тотальної фотографії» в PinchukArtCentre

Поділитися сторінкою

11 жовтня о 19.00

Текст організаторів:

Щоп’ятниці у жовтні PinchukArtCentre запрошує на лекції дослідниць Музеєю Харківської школи фотографії (MOKSOP) в рамках публічної програми до виставки «Заборонене зображення». Лекторій присвячено авторам основоположної хвилі Харківської школи фотографії Олегу Мальованому, Євгену Павлову, Юрію Рупіну та Олександру Супруну.

Друга лекція Надії Ковальчук буде присвячена проблематикам творчості Євгена Павлова. Як серед потоку взаємозамінних зображень зупинити погляд глядача та змусити його побачити глибину в непримітному? Сумістити, в дусі тотального твору мистецтва, живопис, графіку з кінематографом і зробити з них фотографію? Вийти за межі офіційної візуальної культури та знайти адекватну фотографічну мову, здатну транслювати приватний досвід зі всією його складністю та неоднозначністю? Стартуючи з платформи неофіційної харківської фотографії 1970-х, протягом переломних 1980-х та закінчуючи важкими 1990-ми Євген Павлов розробляє відповідь на ці запитання, систематично перевіряє межі фотографії на міцність.

Надія Ковальчук — мистецтвознавиця, дослідниця, співробітниця Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP). Живе та працює в Парижі.

Партнер заходу — Музей Харківської школи фотографії (MOKSOP).

Вхід вільний.

Реєстрація обов’язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/528/1570809600000

PinchukArtCentre
Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, 5-й поверх

бачите помилку, пишіть сюди