Відкриття виставки Об’єкт Бажання у вітринах Дому Одягу.

Хоч досвід перебування у зачарованому та водночас моторошно спустілому Києві під час карантину та ізоляції був унікальним, та ми від нього втомилися. Вулична нічна виставка є колаборацією друзів, що викликана бажанням повернути в простір міста спілкування з мистецтвом та один з одним. Проект поєднає інсталяції, перформанси та музичні інтервенції у суспільних просторах від Львівської Площі до вул. Воздвиженської. Запрошуємо вас разом з художниками осмислити та обговорити власні досвіди повернення, мандруючи нічним маршрутом. Подорожувати виставкою потрібно вночі, починаючи з 22:00 19 червня.

Ключ до нічного маршруту ви знайдете на виставці резидентів Set Art Labotartory Об’єкт Бажання (Борис Кашапов, Kinderseele, Оксана Чепелик, Лена Сіятовська, Лілія Чавага, Стан Квітко; кураторки — Леся Кульчинська та Марія Вторушина), що проходитиме у вітринах Будинку Одягу на Львівській площі, 8-а. Там на вас чекатиме мапа із усіма локаціями та розкладом подій.

Також, дрейфуючи містом із мапою Вуличної Нічної Виставки, ви побачите роботи Міши Цатуряна, Жені та Валі Засуцьких, We Bad, Манжоса, та, якщо уважно шукатимете, потрапите на silent disco.

Навіть якщо ви не скористаєтесь мапою, якась із подій все ж може випадково трапитися на вашому шляху. Не соромтесь долучатися.

Львівська Площа 8А