Меню

Воркшоп “DigitalCulture: як подати арт на Burning Man” в America House Kyiv

30 липня

Текст організаторів:

Український конкурс медіа-арту на Burning Man продовжено!

Цього року українці разом з командами з Канади, США створюють великий міжнародний арт-об’єкт на Burning Man: будують велику 30-метрову піраміду і роблять на неї відео-лазерну проекцію, а взяти участь в цьому може кожен українець!

Щороку в пустелі США більше 70 000 людей будують місто Burning Man, яке вражає кількістю і різноманітністю арт-об’єктів. Одним з наймасштабніших арт-об’єктів є піраміда міжнародного табору PlayAlchemist, яка стала своєрідним центром різноманітності культур. Протягом фестивалю в піраміді щодня проходять перформанси, лекції, виступи міжнародних артистів. Минулого року тут виступали Cirque du Soleil, Skrillex, Blondishі багато інших. Цього року міжнародні та українські медіа-артисти вперше створять відео-проекцію і презентують медіа-арт програму на поверхні піраміди.

Спеціально для цього українські медіа-артисти оголосили ВІДКРИТИЙ КОНКУРС (OPEN CALL) та збирають роботи українських митців, з яких створять 7 відео-мапінг перформансів в головній цьогорічній  тематиці Burning Man— Метамарфози, а саме: Алхімія, Єгипетські піраміди, Діджиталізація світу, Історія Мистецтва, Культура України, Космос, Трансформація людини.

ВІДЕО: https://youtu.be/k_a0pA0I8b8

ФОТО: https://drive.google.com/open?id=11akGC8T1vj6YUFPKD1HamwMi96E2xK_C

НАДІСЛАТИ СВОЮ РОБОТУ МОЖЕ КОЖЕН АРТИСТ ДО 15.08.2019!

Ми продовжили OPEN CALL, щоб дати можливість якомога більшій кількості людей представити свій арт на Burning Man в медіа-арт проекті, заповнивши анкету на http://www.digitalculture.in.ua. Але, відтепер ми будемо приймати лише відео у підготовленому форматі, щоб оптимізувати час на підготовку загальних програм.

Тому 30 липня ми збираємо всіх в America House Kyiv, хто подав свої роботи або лише збирається, на Воркшоп “DigitalCulture: як подати арт на Burning Man”

— як підготувати своє відео по заданному шаблону;

— як анімувати свої статични арти (зображення, малюнки, фото, 3D-моделі) та перевести їх у відео формат, щоб це було круто та цікаво.

Воркшоп — безкоштовний, але потрібна реєстрація тут. Також потрібно мати з собою паспорт для входу у America House та ноутбук для роботи. Декілька ноутбуків можуть бути у доступі в America House.

Своїм шаленим досвідом будуть ділитися Олексій Романовській, Ярослав Костенко, Валерій Коршунов. Після воркшопу буде корисний нетворкінг, де всі зможуть познайомитись та поспілкуватись про все цікаве.

Проект відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду, Міністерства Культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства інформаційної політики України, Директорату Креативних Індустрій, Американського Дому, в партнерстві з міжнародним Кемпом PlayAlchemist.

Більше про опен-колл та проект в наших соціальних мережах: https://www.facebook.com/DigitalCultureUA/

America House Kyiv
Миколи Пимоненка, 6

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою