EN

VOLTA NY 2018. ПІДГОТОВКА

Voloshyn Gallery (Київ) готується до ярмарки VOLTA NY 2018.

 

Текст галереї:

7 березня – 10 березня, Нью-Йорк, США, виставковий стенд Booth D7, ( адреса: PIER 90, 12TH AVENUE (AT WEST 50TH STREET), NEW YORK, NY 10019)

Voloshyn Gallery приймає участь у ярмарку сучасного мистецтва VOLTA New York 2018, який проходитиме у рамках тижня мистецтв Armory Week, і представить соло-проектМихайла Деяка, а також відео-арт Володимира Когута у програмі Video Wall.

VOLTA –  ярмарок, що був заснований у Базелі (Швейцарія) у 2005 році, а у 2008 році дебютував у Нью-Йорку як VOLTA NY. Дане арт-шоу спеціалізується на сольних проектах, наголошуючи на своєму девізі “global vision – solo focus”.

Цього року подія відбуватиметься в одинадцяте, по сусідству із The Armory Show, на Pier 90. У VOLTA NY візьмуть участь 85 галерей із чотирьох континентів та 48 країн світу, які представлять актуальний зріз сучасного мистецтва у світі. “Ми дуже раді працювати з таким широким колом художників та галерей із різних куточків земної кулі. Учасники презентують нові імена, серед яких і відомі “зірки”, і ті, що лише сходять на світовий мистецький обрій”,  – коментує Аманда Коулсон (Amanda Coulson), художній керівник VOLTA.

Соло-проект художника Михайла Деяка представлений двома серіями робіт, що були виконані спеціально для VOLTA, – це Space та Genesis, у яких він прагне розкрити тему “Простору та людини”.

Genesis являє собою цикл абстрактних скульптур із металу, над якими Деяк працює вже другий рік поспіль. Genesis — це народження чогось. Хоч на перший погляд ці об’єкти хаотичні, вони впорядковані за формою і змістом. Це своєрідні втілення трансформацій того, що надихає або впливає на художника, вони не сконцентровані на сюжеті, і є результатом миттєвої емоції. Ці скульптури агресивні до навколишнього середовища, і здається, що вони вступають у конфлікт із простором, адже є дуже динамічними, — саме уособлення рухливості і дії.

Space — це серія мінімалістичних пейзажів із стриманою композицією та складними кольоровими рішенням. У цих творах художник прагне не нав’язувати публіці своє бачення або думки, а скоріше розраховує на те, що глядач вступить у діалог з роботою і самим собою. Space — психологічний проект про наш внутрішній світ. Провідною рисою робіт із цієї серії є те, що художник створює їх на склі. І ця техніка обрана Деяком не випадково, адже дитинство художника пройшло на Закарпатті,  де споконвіку місцевість вражала самобутністю і величезною кількістю рідкісних художніх технік, таких як іконографія на склі. Вочевидь це відбилося у підсвідомості автора, звідси тяга до подібних експериментів.

Михайло Деяк народився у 1984 році в селі Золотарево Хустського району на Закарпатті, Україна. Навчався в Ужгородському коледжі мистецтв ім. А. Ерделі та у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури у Києві. Зараз художник працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами. Voloshyn Gallery працює із художником на ексклюзивних умовах, і вже третій рік представляє твори Деяка на міжнародних мистецьких ярмарках, таких як VOLTA NY (США), Scope Art Show у Базелі (Швейцарія), Маямі та Нью-Йорку (США). Картини художника часто можна зустріти на аукціонах, за останні кілька років його твори п’ять разів були представлені та продані на Phillips Auction. Михайло Деяк веде активну виставкову діяльність, приміром, у березні 2017 року у Нью-Йорку пройшла персональна виставка художника у Ukrainian Institute of America. Художник живе і працює у Києві, Україна.

У програмі VOLTA Video Wall буде показаний відео-проект молодого художника Володимира Когута “Artificial intelligence – Mimicry”, у якому художник розмірковує про наступні етапи розвитку людини і людства, про часи коли пасивне співіснування з технічним прогресом перетворить людину на елемент статистичної вибірки даних, і остаточно знищить можливість на незалежне існування людини як найвищого творіння. “Відео-арт з застосуванням комп’ютерного шейдерного програмування матеріальності –  це інструмент який переводить інтелект і розумові процеси в естетичний простір. Перетворення числових і математичних даних в анімований простір образів і рухів – це спосіб живописного відтворення нейронних процесів мислення, і зародження думок людини у світі наростаючої тривоги”, – розповідає художник про свій проект.

Володимир Когут (VOLODYMYR K̶O̶H̶U̶T̶) народився 1995 року у місті Львові, Україна. З дитинства був переконаний, що його покликанням є точні науки, такі як геометрія, проектування. Однак у 2009 році вступив до Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, де навчався по 2013 рік.  Із 2013 по 2017 роки навчався у Львівськоій національній академії мистецтв на сакральному та монументальному відділеннях.  У 2017 році Voloshyn Gallery представляла твори художника на Scope Art Show у Маямі, США. Володимир Когут веде активну виставкову діяльність. Живе та працює у Львові, Україна.

 

Voloshyn Gallery – галерея сучасного мистецтва, була заснована Максимом та Юлією Волошиними у 2006 році. Від початку заснування носила назву Mystetska Zbirka Art Gallery та спеціалізувалась на класичному українському мистецтві та соцреалізмі, що є невід’ємною частиною історії мистецтва України. Згодом галерея змінила назву, розширила свій виставковий простір та перейшла до презентації contemporary art та концептуального мистецтва.

Сучасно-обладнаний виставковий простір галереї розташований у культурному та історичному центрі Києва на вулиці Терещенківській, у старовинному будинку 1913 року побудови, власником якого був Н. А. Терещенко. Згодом колекціонер та меценат Богдан Ханенко придбав будівлю для своєї дружини Варвари та перебудував на прибутковий будинок, другий поверх якого призначався для розширення експозиції колекції картин музею Ханенків.

Voloshyn Gallery опікується розвитком мистецького середовища в Україні і сприяє його інтеграції у світові культурні процеси. Галерея представляє українських художників за кордоном, приймає участь у міжнародних арт-ярмарках та мистецьких проектах. Презентує твори різних генерацій художників, працює на ексклюзивних умовах із такими авторами, як Михайло Деяк, Марія Сулименко, Володимир Когут. Галерея є майданчиком для експериментів, досліджень, соціальних проектів, як для знаних художників, так і для тих, хто ще тільки заявляє про себе. Voloshyn Gallery також спеціалізується на приватних продажах на вторинному ринку мистецтва XX ст. та сучасного мистецтва, надає консультативні послуги у галузі колекційного менеджмент сервісу.

 

Pier 90

12th Avenue at West 50th Street, New York, NY, 10019

Voloshyn Gallery

м. Київ, ул. Терещенківська, 13, вхід в арку 2-й двір

+38 050 136 47 37, +38 044 234 14 27  info@voloshyngallery.com, www.voloshyngallery.com

Будь ласка, приєднуйтесь до нас на, Facebook (@VoloshynGallery), Instagram (@ VoloshynGallery), Artsy (@Voloshyn Gallery), Google+ (@+Voloshyn Gallery), та через хештеги #VoloshynGallery, #галереяволошиних

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.