EN

Володимир Костирко. «Lemberg Style» 

6 грудня 2022 – 26 лютого 2023. Артцентр Павла Гудімова «Я Галерея» (Львів, Шота Руставелі 8, синя брама,  другий поверх. 10.00-19.00, окрім понеділка). 

Текст організаторів:

Куратор: Павло Гудімов. 

Lemberg Style – це тотальна інсталяція на тему Львова та його місця в історії  сучасної Європи, де картина відходить на другий план, простір наповнюється  історіями, предметами та починає бути активним співрозмовником. 

Старе помешкання в сецесійному будинку 1906 року, яке сьогодні  перетворено на мистецький простір «Я Галерея», цього разу наближається до  свого оригінального призначення. У чотирьох залах Володимир Костирко  створює окремі інсталяції. Суміш сучасного мистецтва, історії та предметів  минулого розкривають тему львівського стилю.  

«Львівський фриз» – просторовий хаос, нашарування артефактів, де, як  правило, не існує випадкових речей.  

«Салон пам’яті» – зустріч-розповідь із чотирма персонами, важливими для  нашої локальної й одночасно світової історії. 

«Студія художника» – спроба відтворити абсолютно львівську майстерню.  

«Їдальня імені Франца Йосифа» – предмети й люди запрошені до трапези, де  на тарілках – ініціали тих, хто творив це місто.  

Починаючи з першого фестивалю «Вивих», виставок «Інтердрук» і  «Дефлорація» 1990 року, Львів почав рефлексувати на свою історію по сучасному. Саме пошук нової мови, не скутий минулим, а, навпаки,  розкутий, став одним із завдань для активного містянина, який завжди хотів і  міг творити, якщо не на полотні чи в камені та перформансі, то в бізнесі,  криміналітеті чи владі. Львів запрограмований на творчість. Він завжди  використовує свій шанс і дивує. 

Виставка «Lemberg Style» є втіленням концепції монтажу й віддзеркаленням  львівської гібридності, – говорить автор проекту Володимир Костирко.

Медіа партнери: 24 канал, Радіо Люкс, Zaxid.net 

Інформаційна підтримка: Холдинг емоцій !FEST, lviv.travel 

Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти  2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe Institut. 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.