EN

Володимир Сай та Ігор Подольчак в АД “Дукат”

11 червня о 18.00

Текст організаторів:

Пандемія змінила нас. Ми стали більше та інакше думати про життя, смерть та відведений нам час. Цей новий зміст звичних понять резонує з художніми пошуками митців-філософів, які тематизують ці категорії у своїй творчості.
Виставка в галереї “Дукат” об’єднує твори Ігоря Подольчака та Володимира Сая. Митці відрізняються за темпераментом, образним строєм своїх робіт та належать до різних художніх кіл. Однак, кожен з них, звертаючись до різних мистецьких практик, створює персональний “театр тіней”. Заворожені драмою розпаду, складними сплетеннями та зв’язками смерті та насолоди, Ероса й Танатоса вони досліджують теми тілесності, тлінності, старості та вмирання, наголошуючи на ефемерності буття.
Володимир Сай (нар. 1977).
Графік, живописець, фотограф, автор об’єктів. Народився в м. Київ. Закінчив НАОМА, відділення графіки (2005). Експериментує з нетрадиційними матеріалами, використовує побутові предмети для досягнення виразних художніх ефектів.
Ігор Подольчак (нар. 1962).
Український режисер, сценарист, продюсер, живописець, графік, фотограф, перформер, куратор мистецьких проектів. Представник Нової української хвилі. Член Української кіноакадемії. Один із 10-ти найвидатніших кінорежисерів України за версією журналу «Forbes Україна» (2014). Народився у Львові. Закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, факультет інтер’єру та обладнання (1984). Навчався разом із О. Тістолом, П. Керестеєм, М. Маценком. Спільно з Р. Віктюком та І. Дюричем заснував у Львові творче об’єднання «Фонд Мазоха» (1991). Працює у різноманітних мистецьких жанрах (живопис, графіка, фотографія, відеоарт, акціонізм тощо). Учасник і лауреат численних міжнародних виставок, організатор і куратор мистецьких проектів в Україні та за кордоном. Провів понад 25 персональних виставок в Україні, Італії, Великобританії, Німеччині, Польщі, Австралії, Південній Кореї, Ізраїлі, Росії, Іспанії, Франції. З 2006 року працює у кіноіндустрії як сценарист, продюсер і режисер. Твори зберігаються у багатьох музейних і приватних зібраннях по всьому світу.
Виставка триватиме до 5 липня.

Аукціонний дім “Дукат”
Володимирська, 5

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.