EN

Воло Бевза в Mironova Gallery

3 вересня о 18.30

Текст організаторів:

3 вересня, у просторі фонду «Мистецтво без меж» відбудеться відкриття живописного проекту «Біґібан» молодого художника Воло Бевзи. В експозиції будуть представлені масштабні абстрактні роботи, в яких розгортається художня гра між абстрактним та реальним. Куди приведе ця гра кожного з нас, які нові світи та можливості сучасного мистецтва розкриються перед глядачем? Варто побачити, щоб зрозуміти.

Біґібан – дитяча гра, в якій яскраві абстрактні фігури стають живими та неживими предметами реальності, створеної уявою гравців. Кожна картина – це окрема історія біґібана-прямокутника, де перетворення від реального до цифрового, а потім до аналогового живопису призводить до нових результатів, нових візуальних конотацій, нових емоцій та вражень. Розгортаючи таку гру на живописних полотнах, художник досліджує взаємодії та співіснування предметного та абстрактного, реального та супрематичного, створює особливу художню естетику. Цифрові технології, які поєднують фізичні форми та абстрактні за допомогою безлічі комбінацій та кольорів, дають доволі оригінальні художні результати. А перенесені пензлем і фарбою на полотно, ці комбінації взагалі формують нову постцифрову живописну естетику.

Згладжуючи і накладаючи один на одного різноманітні поверхні, колір і зміст за допомогою виправлень шляхом вирізання та вставки фундаментальної біологічної форми, художник ставить під сумнів як природу, так і найбільш важливі інструменти живопису. І це дарує глядачеві безліч можливостей для роздумів, пошуку відповідей на безліч нових запитань.
Тетяна Міронова, засновник фонду:

«Бевза демонструє унікальний потенціал переплетіння цифрового мистецтва з художніми світами та оригінальним почерком митця».

Виставка триватиме по 3 жовтня.

Mironova Gallery
провулок Лаврський, 9

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.