EN

Влада Ралко запрошує. Завтра о 12.00 в КАМА

У суботу, 13 квітня, о 12:00 в КАМА (Київ).

Текст організаторів:

Презентація книги «Резерв. Від ідеї до проекту» Влади Ралко та Ірини Юферової, яка присвячена одноіменному проекту художниці. Його презентовано навесні 2018 року в Національному музеї «Київська картинна галерея».

Робота над книгою, до якої увійшла не лише документальна база самого проекту, а й опис процесу його створення і переосмислення, тривала упродовж минулого року. У цей період Влада й Ірина вели розмову у листах та обговорювали проект, художню практику Влади і багато інших актуальних питань, що стосуються мистецтва та життя взагалі. Ця розмова стала важливою і захопливою частиною книги.

На презентації ви зможете ознайомитися з книгою, взяти участь в автограф-сесії, а також стати спостерігачем й учасником бесіди Ірини Юферової та Влади Ралко про книгу, мистецтво і художню практику Влади.

Чекаємо на вас за адресою: Дмитрівська, 80, KYIV ACADEMY OF MEDIA ARTS (КИЇВСЬКА АКАДЕМІЯ МЕДІА-МИСТЕЦТВ), 1-й поверх.

Владу Ралко називають одним із найпотужніших представників сучасного українського мистецтва. Дивовижна особливість її робіт у тому, що їхній багатошаровий зміст спрямовує глядача до фундаментального осмислення, залучає його до діалогу, спонукає замислитися і відчути резонанс зі своїм світовідчуттям, із прихованими десь глибоко всередині емоціями та думками.
Проект «Резерв» Влади Ралко, якому присвячена книга, став своєрідною квінтесенцією роздумів, заснованих на спостереженні за подіями, що відбуваються останніми роками довкола нас, за людьми, що оточують, на аналізі людської поведінки у життєвих обставинах, які неможливо заздалегідь передбачити, але у яких доводиться жити певний час.

Ірина Юферова – арт-менеджер і куратор. За три роки активної діяльності у сфері мистецтва реалізувала низку успішних арт-проектів з такими відомими сучасними художниками, як Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Назар Білик, APL315. Важливим складником своєї діяльності Ірина вважає прищеплення інтересу та любові до мистецтва, а також налагодження творчого діалогу між митцями і глядачем.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.