EN

ВІЗИТІВКА ОЛЕНИ СІЯТОВСЬКОЇ

Презентація Олени Сіятовскої  в рамках Set Art Laboratory.

Олена Сіятовська:
Народилася у Чехословаччині (зараз Чехія). Виросла у Дніпрі, живе та працює у Києві. Навчалася в Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара на факультеті філології та мистецтвознавства, в Університеті Мистецтв у Познані. У 2019 році отримала стипендію від Міністерства культури Польщі Gaude Polonia. Працює з новими медіа, перформансом, інсталяцією та графікою. Серед основних інтересів художниці – тема соціальних відносини, культура споживання та процеси пострадянських перетворень.
SET ART LABORATORY 

15 січня — 30 червня

Для учасників та учасниць стипендіальної програми Благодійний фонд Кусум та Set створили мистецьку лабораторію, де художники/ці, куратори/ки та експерти/ки  будуть працювати разом, базуючись на прозорій, відкритій взаємодії, а ідеї формуватимуться колективно. Set Art Labоratory —  спеціально обладнаний простір, пристосований для творчих потреб художників та художниць. Організатори мають на меті підтримати колаборації між художниками/цями, ініціювати обмін досвідом та світоглядними позиціями.

Учасники та учасниці першої майстерні 2020: Олена Сіятовська, Борис Кашапов, Окасана Чепелик, Kinderseele, Cтан Квітко, Лілія Чавага.

Set Art Laboratory це:

— Інтенсивна освітня програма для учасників та учасниць з міжнародним викладацьким складом кураторів та художників

— Щомісячна стипендія для учасників та учасниць в розмірі 10 000 гривень

— Промоція всіх учасників та учасниць Set Art Laboratory, сприяння їх виходу на міжнародний ринок

— Сприяння присутності робіт учасників на міжнародних виставках, аукціонах та ярмарках

— Сприяння налагодженню зв’язків з українськими та міжнародними колекціонерами та кураторами

— Фінальна виставка робіт учасників в Set

SET ART FOUNDATION

Set Art Foundation — фундація, заснована в 2019 році у Києві. Засновниками Set є група київських меценатів, яку очолює колекціонер Владислав Баторшин. Шеф-кураторка — Марія Вторушина. Set створений як простір взаємодії, де художники східної та західної хемісфер обмінюються досвідом та світоглядними позиціями. Разом з тим, Set розвиває представництво українського сучасного мистецтва в світі. Set Independent Art Space — місце, де культуртрегери з усього світу спілкуються, базуючись на прозорій, відкритій взаємодії, а ідеї формуються колективно. Set інтегрує в український культурний ландшафт характерні для міжнародної професійної спільноти колаборативні практики.
_____________

Проект створено за підтримки «Арт простору Set», Kusum Foundation, Мitec, Музей Івана Гончара

Кураторки: Леся КульчинськаМарія Вторушина 

Група МІТЄЦ:

Video: Ната Катериненко

Production: Анастасія Данилюк

Editing intern: Лілія Левицька

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.