Меню

Віталій Шупляк у просторі IZONE

8 листопада о 19.00

Текст організаторів:

Резидент фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives Віталій Шупляк презентує свій проєкт “Протираючи штани”.

Протираючи штани — це наступний етап у практиці художника, втілений в інсталяціях, відеороботах, рисунках. Твори торкаються питань формування ідентичності та зовнішніх впливів на неї, досліджують символи самоідентифікації та дигіталізацію суспільства.

Питання, якими задається митець:

Який зв’язок існує між реальним і віртуальним світом? Шліфування чи стирання характеристичних гострих рис, кордонів, відмінностей? Наскільки тертя пальцями по екрану впливає на формування ідентичності? Чи може це призвести до «стирання» відбитків пальців? Scrolling котрому немає кінця чи кінець котрий ніколи не настане?

Віталій Шупляк — молодий митець, народився в Бережанах (Україна), наразі мешкає у Німеччині. Займається відео, інсталяцією та перформансом, є засновником Pi-Gallery та був учасником групи Carrousel. Віталій — автор 9-ти персональних виставок і учасник більше як 80-ти групових проєктів. Він досліджує проблему широкого розуміння ідентичності, наслідків та впливу міграції, кордонів віртуального світу та вагу нових технологій у нашій ідентичності.

Більше робіт художника за посиланням: https://vitaliishupliak.com

Увага!
Частина експозиції у студії 2 діятиме до 10 листопада включно.

Виставка проходитиме по 13 листопада.

Вхід вільний.

IZONE
Набережно-Лугова, 8, 4-й поверх (хол та студія 2)

бачите помилку, пишіть сюди