EN RU

Виставка випускників КАМА13 в галереї «Сабіна»

Виставка випускників КАМА13 в галереї "Сабіна"

22 липня о 19.00

Текст організаторів:

«Галерея «Сабіна»: випускна виставка студентів КАМА в ротонді на Рейтарській.

У модерністській будівлі округлої форми на Рейтарській відкривається галерея «Сабіна» —  випускний проєкт студенток і студентів напряму Contemporary Art KAMA13, кураторками якого є Леся Хоменко, Ліза Герман та Марія Ланько.

Назва тимчасового арт-простору була запозичена у колишнього спа-центру, що знаходився в будівлі. «Галерея Сабіна» — назва виставки, а не інституції, адже це єдиний проєкт, який залишається в історії галереї. Після закриття проєкту, галерея припинить своє існування, а будівлю буде реставровано її власниками та трансформовано в комерційний багатофункціональний простір.

Виставка проходить під час реконструкції будівлі, а експозиція побудована навколо пустого центру, утвореного величезною діркою, яка є наслідком демонтажу. На виставці представлені індивідуальні роботи 23 художників та художниць, в яких вони досліджують питання доцільності живопису у 21 сторіччі, життєвого шляху предметів мистецтва, історичної пам’яті та маніпуляції нею, антропоцентричної епохи та її карантинних трансформацій, говорять про ідентичність та тілесність.

Художники працювали з медіумами живопису, скульптури, фото, колажу, відео, інсталяції та перформансу.

Як коментує кураторка курсу Леся Хоменко: «Це найбільша виставка курсу КАМА за всі роки. Нам було цікаво акцентувати на двох аспектах. Перший — проблема інституційної кризи в Україні та пред’явлення реального фізичного місця, яке не є галереєю і стало нею волею художників. І другий аспект — показ кожної роботи таким чином, щоб вона звучала індивідуально».

Художниці та художники: Ліза Смірнова, Юлія Захарова, Альона Токовенко, Дар’я Майєр, Катерина Алійник, Соня Голубева, Карина Строкань, Богдана Гусар, Саша Марчук, Федір Хорьков, Ілля Чернишевський, Оксана Бузяк, Марія Гончарова, Артем Стрембіцький, Ірина Шушкевич, Ганна Діскант, Олександра Сурган, Дана Аль-Абед, Фльорі Хантер, Анна Ковнер, Євген Бекусов, Олександр Галіщук.

Менеджерки та менеджери: Мілена Хомченко, Даша Аносова, Нонна Давиденко, Марія Розгонюк, Костянтин Гуменний, Анна Піддяча, Тетяна Луньова. Ірина Рикалєва.

У межах виставки відбудеться публічна програма, яка містить екскурсії експозицією від менеджерів проєкту, дискусії художників, перформанс, artist talk-let’s play та принт-день.

Години роботи:

понеділок — п’ятниця з 15:00 до 21:00;

субота — неділя з 12:00 до 21:00.

Перебування в галереї можливе відповідно карантинних норм — до 10 осіб у приміщенні в захисних масках.

Виставка триватиме до 4 серпня.

Галерея «Сабіна»
Рейтарська, 15

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.