EN RU

Виставка урбаністичного живопису «Trainspotting»

Виставка урбаністичного живопису «Trainspotting»
З 16 липня по 4 серпня у ЦСМ «Білий Світ» експонуватиметься виставка трьох українських живописців: Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан, Анна Ольшевська

 

Текст організаторів:

Trainspotting – термін, що означає спостереження за потягами. Чимало людей знаходять насолоду в спогляданні життя залізниці, у візерунку залізничних колій, русі вагонів і метушні вокзалів. Романтика залізниці приваблювала і творців одноіменного фільму, завдяки яким це складне для перекладу слово розповсюдилося у наших краях.

Сергій Скрипіцин, Владислав Рябоштан та Анна Ольшевська – митці-дослідники і мандрівники, що зібрали і переосмислили безліч історій, образів та фактів, дісталися важкодоступних локацій і зазнали багатьох пригод. Все це було зроблено, щоб сформувати своє унікальне бачення естетики та пластики залізниччя, його ритму і колориту, атмосфери і темпоральності, блиску та іржі.

«Нескінченні залізничні колії, станції, роз’їзди, вхідні та маршрутні світлофори, мазут на вагонах та фактури залишків нафти. Швидкоплинна мить та спроба вихопити із загального одиничне, фрагментарне, доки повз пролітають вантажні та пасажирські поїзди… Залізниця видається метафорою руху з минулого – через сьогодення – в майбутнє. Але водночас пройдешнє і прийдешнє сходиться в сьогоденні. Занедбані залізничні вузли, іржаві вагони, колись доречні, нині несвоєчасні пам’ятники простору-часу.

Trainspotting як фіксація миттєвості у творенні нових естетичних змістів. Trainspotting як споглядання стрімкої динаміки плину життя вперед. Trainspotting як розмірковування про життя та забуття. Три різних погляди, об’єднані живописом, що виступає своєрідним акумулятором часу в неупередженому його фіксуванні.»

Відкриття виставки відбудеться 16 липня з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 4 серпня
Розклад роботи галереї (тимчасовий): Вт-сб – 11:00-19:00; вс-пн – вихідні.
Вхід вільний

Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld
Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/
Телеграм: t.me/WWgallery
SoundCloud: https://soundcloud.com/white_world_gallery/

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.