Виставка «Форма простору» в ЖК 044

Виставка «Форма простору» в ЖК 044

21 жовтня о 18.00

Текст організаторів:

Відкриття pop-up виставки «Форма простору», яка пройде на будівництві.

Виставка покликана звернути увагу не тільки на об’єкт мистецтва, а й простір навколо як завершальний елемент сприйняття. Мистецтво розширює його межі, стає лінзою, через яку він сприймається інакше. Разом простір, об’єкт і світло створюють форму, яку неможливо відтворити за інших умов.«Ідея експозиції в тому, щоб дослідити межі об’єкта мистецтва, побачити його в конкретному контексті», –– каже кураторка і засновниця Port.agency Катя Тейлор. –– «Ми пропонуємо глядачеві вирушити в подорож будинком, де мистецтво представлене не на готових побілених стінах, а формує простір на етапі становлення і, можливо, змінить його кінцевий результат».

«Ми хотіли змінити уявлення про житлові комплекси бізнес-класу, як про стримані суворі будинки з офісами на першому поверсі. ЖК 044 –– відкритий до експериментів, зацікавлений у нових трактуваннях сучасного житла і починає діалог з містом через мистецтво, відкриваючи те, що зазвичай приховане –– пейзажі з недобудованих секцій, невпорядкованого двору та необроблені, голі стіни, які якнайкраще відтіняють сучасне мистецтво», –– цитують BURSAtelier Development.

У поп-ап виставці беруть участь: Василь Одрехівський, Денис Шиманський, Петро Гронський, Маргарита Журунова, Богдан Локатир, Олексій Золотарьов, Олег Капустяк, Дмитро Кропива, Ілля Новгородов, Євген Примаченко, Віталій Протосеня, Данило Шуміхін. Світлова експозиція –– Василь Грубляк.

Виставка триватиме до 31 жовтня.

ЖК 044
Кирилівська, 37

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.