Меню

Відомі арт-експерти в Управлінні туризму Львівської міської ради

Поділитися сторінкою

21 вересня о 14.00

Текст організаторів:

З 21 вересня по 12 жовтня у Львові проведуть серію лекцій із арт-бізнесу. Відомі арт-експерти розповідатимуть, яким чином побудовано ринок в Україні та світі, про галереї, бізнес-моделі та авторське право. Лектори – це досвідчені практики, галеристи, арт-дилери та юристи.

Перша лекція відбудеться  у суботу, 21 вересня під назвою «Художник і арт-ринок». Її проведе Євген Карась  — засновник та куратор київської галереї сучасного мистецтва «Карась Галерея», один із найбільш кваліфікованих арт-експертів та арт-дилерів українського ринку.

25 вересня про галерейну діяльність в Україні розповість відомий куратор виставок та засновник  галереї сучасного мистецтва «ЦЕХ» у Києві та Вільнюсі Олександр Щелушенко.

26 вересня  лекцію «Українське мистецтво — вихід на міжнародні ринки» прочитає Олена Грабб —  магістр ведення бізнесу у сфері мистецтв інституту Sotheby’s та співзасновниця видавництва «Magenta Art Books».

10 жовтня лекцію «Мистецтво як бізнес — ринки та бізнес-моделі» прочитає Володимир Воробей – директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

12 жовтня про авторське право «людською мовою» розповість адвокатка та художниця Ганна Прохорова.  У сфері інтелектуальної власності вона працює більше дванадцяти років.

Організатором лекторію є ST∙H Gallery за підтримки Українського культурного фонду. ST∙H Gallery займається промоцією українського мистецтва у світі, підтримує не лише відомих митців, а й художників, які лише починають свою кар’єру.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах. 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:

21 вересня (14:00) — лекція Євгена Карася «Художник і арт-ринок»

25 вересня (18:30) — Олена Герасимів «Українське мистецтво — вихід на міжнародні ринки»

26 вересня (18:30) — Олександр Щелущенко «Галерейна діяльність в українських реаліях. Вступ»

10 жовтня (18:30) — Володимир Воробей «Мистецтво як бізнес — ринки та бізнес-моделі»

12 жовтня (14:00) — Ганна Прохорова » Пиши як художник, думай як юрист: про авторське право людською мовою»

Вхід – безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Контакти: E-mail: info@sth-gallery.com

Організатор — Катерина Гай, 067 583 29 42

Управління туризму Львівської міської ради
Руська, 20, Львів
бачите помилку, пишіть сюди