EN

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ЖИВОПИСУ НАТИ ЛЕВІТАСОВОЇ «PAINted» 

14 травня (субота) о 15:00 в PM Gallery (Львів, вул. Коперника, 17 (-1 поверх) відбудеться відкриття персональної виставки живопису  художниці Нати Левітасової. 

 

 

До експозиції увійдуть роботи з серії «PAINted», яку художниця створила з початком повномасштабної війни в Україні. Твори зображають криваві злочини проти людства, руйнування міст та людських доль, які авторка документує завдяки опублікованим фото з місць подій. В роботах переплелись теми війни та індустріалізації, що активно прослідковується в творчості Наталії Левітасової. Стиль живопису художниці тяжіє до неокубізму та геометричного спрощення, а невід‘ємною складовою кожної роботи є колорит, що сповна розкриває емоційну напругу та співпережиття. 

 

 

Про авторку:

Народилась 1996 року в Києві, в творчій родині. Середня освіта – ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка, факультет живопису. Вища освіта – УАД ім. І. Федорова, кафедра книжкової та станкової графіки. Художниця з 2014 року бере участь у групових виставках в Україні та за кордоном: 

 «War is not peace» (галерея «Espace29», Бордо, Франція, 2022), «Affordable Art Fair» від Lysenko gallery (Нью-Йорк, США, 2021), «Molodi» (ХОХМ, Хмельницький, Україна, 2021), «Druzi» (Музей Кавалерідзе, Київ, 2019) та ін. Її твори зберігаються в колекції ХОХМ (Хмельницький), галереї «Артсвіт» ( Дніпро), галереї «Lysenko gallery» (Лондон) та у приватних колекціях України, Німеччини, Швейцарії, Великобританії, Литви, Фінляндії, США та ін.

 

 

Запрошуємо відвідати виставку до 11 червня. 

Вхід вільний. 

Актуальний графік роботи: понеділок-субота 11:00 – 17:00, неділя –  вихідний.

 

Адреса: м. Львів, вул. Коперника, 17 (-1 поверх)
Актуальний графік роботи: понеділок-субота 11:00 – 17:00, неділя –  вихідний.
Контакти: infopmgallery@gmail.com тел.: +38 096 294 58 38
Офіційний сайт: proartgallery.com.ua
Офіційнi сторінки в соціальних мережах: facebook.com/galleryPM
instagram.com/pm_gallery_pm/

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.