EN RU

Відкриття скульптурного парку PARK3020 на Львівщині

Відкриття скульптурного парку PARK3020 на Львівщині

15 вересня

Текст організаторів:

15 вересня PARK3020 офіційно розпочинає свою роботу та представляє проєкти українських скульпторів: Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди, Богдана Томашевського та інших.

«Мета PARK3020 –– підтримка українських художників, які працюють із сучасною скульптурою» –– розповідає візіонер PARK3020 Ігор Кривецький. –– «Інституція створює передумови для розвитку нового професійного покоління українських художників та їх презентації на міжнародному рівні». Довгострокові цілі парку включають, але не обмежуються, постійною експозиційною та навчальною програмами, розбудовою розвитку інфраструктури парку та регіону, а також побудовою позитивного іміджу української культури за кордоном.

3020 –– символічна дата створення й одночасно амбіція розвитку. Вагомим компонентом роботи PARK3020 буде міжнародний культурний обмін. У рамках обміну в 2020–2022 роках передбачається партнерство з ключовою інституцією презентації публічного мистецтва у Великобританії –– Yorkshire Sculpture Park.

«У парку акцентуватимуть увагу не тільки на візуальній частині, а й на вивченні методів і підходів для створення об’єктів у публічному просторі та на систематизації роботи в галузі сучасної скульптури» –– коментує кураторка проєкту та засновниця агенції культурного менеджменту Port.agency Катя Тейлор.

Також у парку представлені результати скульптурного воркшопу з граніту, який проходив у травні 2020 року. Серед учасників: Петро Гронський, В’ячеслав Гутиря, Олександр Дяченко, Олег Капустяк, Володимир Кочмар, Людмила Мисько, Юрій Мисько, Володимир Протас, Віталій Протосеня, Юрік Степанян, Василь Татарський, Гарнік Хачатрян.

PARK3020 –– унікальна інституція, яка є відкритою для широкої публіки. Парк знаходиться в 25 км від центру Львова у с. Стрілки біля Edem Resort Medical & SPA.

Вхід до парку безкоштовний за попередньою реєстрацією на сайті у розділі «Візит»: https://park3020.com

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.