Меню

Відкриття другої Бієнале молодого мистецтва (Харків)

Поділитися сторінкою

17 вересня о 18.00

Текст організаторів:

Відкриття другої національної Бієнале молодого мистецтва, яка триватиме з 17 вересня по 31 жовтня у Харкові.

Головні події дня відкриття:

— 18:00-18:45 – ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ за участі художників і художниць, кураторської групи, оргкомітету та Міністра культури України.

— 19:00-20:30 – WELCOME-DRINK, ЗНАЙОМСТВО З 28 ПРОЕКТАМИ основної програми і вільне спілкування з митцями/мисткинями та кураторами/кураторками: історичний корпус ГОТЕЛЮ «ХАРКІВ», вхід за міським кафе «Харьок” (далі йдіть за навігацією).

У 5-му під’їзді ДЕРЖПРОМУ, де знаходиться UA: Харків, філія UA:Суспільне мовлення, національного партнера проекту, буде розташований один із проектів основної програми.

Також із 18:00 до відвідування будуть відкриті експозиція в YermilovCentre (11 проектів із основної програми) та подвір’я Обсерваторії, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Проекти з основної програми також можна побачити:
з 10:00 до 17:00 – в Ботсаду (Клочківська, 52)
з 10:00 до 17:40 – в Художньому музеї

Нагадаємо, всього в основній програмі – 45 проектів художників і художниць з усієї України, які відповідають на цьогорічну тему Бієнале – “Здається, я заходжу в наш сад”.

Також Бієнале має паралельну, освітню і дитячу програми, їхній повний розклад дивіться на http://biennale.org.ua/events/

Бієнале сучасного мистецтва заснована Міністерством культури України. Вперше вона відбулася 2017 року в Києві, за назвою Фестиваль молодих художників.

Куратори основної програми – Анастасія Євсєєва, Дарина Скринник-Миська, Борис Філоненко
Куратори дитячої програми – студія Aza Nizi Maza
Кураторка освітньої програми — Катерина Філюк

Локації Бієнале:

1 кластер:
готель “Харків”, Держпром, ЦСМ YermilovCentre, університетська обсерваторія Харківського національного університета імені В.Н. Каразіна, галерея «COME IN» art gallery» (проект із паралельної програми) та, трохи нижче, – університетський Ботанічний Сад.

2 кластер:
Муніципальна Галерея (проект із паралельної програми), Харківський художній музей ХХМ (проекти з паралельної та основної програм), Історичний Музей (паралельна програма), Харківський ЛітМузей (основна, паралельна й освітня програми), та проекти дитячої програми у HudpromLoft, студії Aza Nizi Maza, D16 art lab та підвалі ХНАТОБ / СХІД OPERA.

Готель «Харків»
Майдан Свободи, 7, Харків

ЦСМ YermilovCentre
Майдан Свободи, 4, Харків

Держпром
Майдан Свободи, 5/1, Харків

бачите помилку, пишіть сюди