Меню

Ветерани АТО / ООС та колишні в’язні «ДНР / ЛНР» запрошуються до участі у проєкті

Друзі, ми раді повідомити, що термін подачі заявок для участі у проєкті «МІТЄЦ. Реабілітаційний простір» продовжено до 20 січня 2021 року включно. Наша мета — надати безкоштовну психологічну та психотерапевтичну допомогу ветеранам АТО / ООС і колишнім в’язням «ДНР / ЛНР» через різноманітні мистецькі практики.  Програму втілюють в життя дві громадські організації — «МІТЄЦ» та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я». 

Впродовж 9 місяців (до вересня 2021 року) ви візьмете участь у 8 майстер-класах із різних видів мистецтва: графіки, живопису, фотографії, кераміки, колажу, ленд-арту, саунд-арту та перформативного танцю. Майстер-класи проводитимуть провідні українські митці: Олексій Аполлонов, Олена Придувалова, Валерій Милосердов, Сергій Якунін, Олександр Миловзоров, Катерина Свіргуненко, Богдан Мороз та ін. У разі вашої згоди виконані вами творчі роботи будуть представлені в онлайн-галереї “МІТЄЦ” і прикрасять сторінки завершального арт-буку (з дозволу учасників). 

Під час майстер-класів з вами працюватимуть фахові психотерапевти та психоаналітики. А особистим досвідом виходу зі стресової ситуації з вами поділяться професійні художники — Сергій Захаров (колишній в’язень «ДНР») та Дмитро Коломойцев (ветеран АТО). Взявши участь у проєкті, ви отримаєте змогу переосмислити свій досвід через мистецькі практики, опанувати нові навички та розвинути креативне мислення.

Перебіг проєкту висвітлюватиметься (з дозволу його учасників) у низці відео-сюжетів, які можна буде знайти на сайті МІТЄЦ (www.mitec.ua). Уже зараз ви можете ознайомитися з першим етапом програми у сюжетах: «Щоденники проєкту. Місяць перший» та «Щоденник Дмитра Коломойцева».

Інформацію про заплановані заходи програми ви знайдете на сайтах ГО «МІТЄЦ» (www.mitec.ua) та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я» (https://psy.lviv.ua/), а також на сторінках організацій у соцмережах Facebook, Instagram та YouTube.

Охочих взяти участь у програмі просимо заповнити анкету учасника за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1aAVlgTGHQ0VgWvugXI8wLS1HCkj97bElfx1nnMxFccM/edit?ts=5fcf6d3e&gxids=7628.

Дедлайн подачі заявок — 20 січня 2021 року включно.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

 

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для свободного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.                 Бачите помилку, пишіть сюди