EN

Ветерани АТО / ООС та колишні в’язні «ДНР / ЛНР» запрошуються до участі у проєкті

Друзі, ми раді повідомити, що термін подачі заявок для участі у проєкті «МІТЄЦ. Реабілітаційний простір» продовжено до 20 січня 2021 року включно.

Наша мета – надати безкоштовну психологічну та психотерапевтичну допомогу ветеранам АТО / ООС і колишнім в’язням «ДНР / ЛНР» через різноманітні мистецькі практики.  Програму втілюють в життя дві громадські організації – «МІТЄЦ» та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я». 

Впродовж 9 місяців (до вересня 2021 року) ви візьмете участь у 8 майстер-класах із різних видів мистецтва: графіки, живопису, фотографії, кераміки, колажу, ленд-арту, саунд-арту та перформативного танцю. Майстер-класи проводитимуть провідні українські митці: Олексій Аполлонов, Олена Придувалова, Валерій Милосердов, Сергій Якунін, Олександр Миловзоров, Катерина Свіргуненко, Альона Мамай, Богдан Мороз та ін. У разі вашої згоди виконані вами творчі роботи будуть представлені в онлайн-галереї “МІТЄЦ” і прикрасять сторінки завершального арт-буку (з дозволу учасників). 

Під час майстер-класів з вами працюватимуть фахові психотерапевти та психоаналітики. А особистим досвідом виходу зі стресової ситуації з вами поділяться професійні художники – Сергій Захаров (колишній в’язень «ДНР») та Дмитро Коломойцев (ветеран АТО). Взявши участь у проєкті, ви отримаєте змогу переосмислити свій досвід через мистецькі практики, опанувати нові навички та розвинути креативне мислення.

Перебіг проєкту висвітлюватиметься (з дозволу його учасників) у низці відео-сюжетів, які можна буде знайти на сайті МІТЄЦ (www.www.mitec.ua). Уже зараз ви можете ознайомитися з першим етапом програми у сюжетах: «Щоденники проєкту. Місяць перший» та «Щоденник Дмитра Коломойцева».

Інформацію про заплановані заходи програми ви знайдете на сайтах ГО «МІТЄЦ» (www.www.mitec.ua) та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я» (https://psy.lviv.ua/), а також на сторінках організацій у соцмережах Facebook, Instagram та YouTube.

Охочих взяти участь у програмі просимо заповнити анкету учасника за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1aAVlgTGHQ0VgWvugXI8wLS1HCkj97bElfx1nnMxFccM/edit?ts=5fcf6d3e&gxids=7628.

Дедлайн подачі заявок – 20 січня 2021 року включно.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.