Друзі, ми раді повідомити, що термін подачі заявок для участі у проєкті «МІТЄЦ. Реабілітаційний простір» продовжено до 20 січня 2021 року включно.
Наша мета – надати безкоштовну психологічну та психотерапевтичну допомогу ветеранам АТО / ООС і колишнім в’язням «ДНР / ЛНР» через різноманітні мистецькі практики. Програму втілюють в життя дві громадські організації – «МІТЄЦ» та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я».
Впродовж 9 місяців (до вересня 2021 року) ви візьмете участь у 8 майстер-класах із різних видів мистецтва: графіки, живопису, фотографії, кераміки, колажу, ленд-арту, саунд-арту та перформативного танцю. Майстер-класи проводитимуть провідні українські митці: Олексій Аполлонов, Олена Придувалова, Валерій Милосердов, Сергій Якунін, Олександр Миловзоров, Катерина Свіргуненко, Альона Мамай, Богдан Мороз та ін. У разі вашої згоди виконані вами творчі роботи будуть представлені в онлайн-галереї “МІТЄЦ” і прикрасять сторінки завершального арт-буку (з дозволу учасників).
Під час майстер-класів з вами працюватимуть фахові психотерапевти та психоаналітики. А особистим досвідом виходу зі стресової ситуації з вами поділяться професійні художники – Сергій Захаров (колишній в’язень «ДНР») та Дмитро Коломойцев (ветеран АТО). Взявши участь у проєкті, ви отримаєте змогу переосмислити свій досвід через мистецькі практики, опанувати нові навички та розвинути креативне мислення.
Перебіг проєкту висвітлюватиметься (з дозволу його учасників) у низці відео-сюжетів, які можна буде знайти на сайті МІТЄЦ (www.www.mitec.ua). Уже зараз ви можете ознайомитися з першим етапом програми у сюжетах: «Щоденники проєкту. Місяць перший» та «Щоденник Дмитра Коломойцева».
Інформацію про заплановані заходи програми ви знайдете на сайтах ГО «МІТЄЦ» (www.www.mitec.ua) та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я» (https://psy.lviv.ua/), а також на сторінках організацій у соцмережах Facebook, Instagram та YouTube.
Охочих взяти участь у програмі просимо заповнити анкету учасника за посиланням:
Дедлайн подачі заявок – 20 січня 2021 року включно.
Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.