EN RU

«Вчора, сьогодні і завжди. Одеса…» в МСМО

«Вчора, сьогодні і завжди. Одеса..." в МСМО

18 червня о 17.00

Текст організанторів:

Відкриття виставки «Вчора, сьогодні і завжди. Одеса в колекції Вадима Мороховського».
Виставку, що зібрала безліч творів образотворчого мистецтва, примірників нумізматики та, інших артефактів, пов’язаних з культурою та фінансами Одеси, команда музею присвячує 50-річному ювілею засновника МСМО, мецената та громадського діяча Вадима Мороховського.
Експозиція виставки настільки велика, що включає десять самостійних тематичних блоків, місце кожному з яких знайшлося в окремому залі.
Так, образотворче мистецтво та артефакти історії Одеси XVIII — першої половини XX століття, можна побачити на першому поверсі, а сучасне мистецтво другої половини XX — початку XXI століття – на другому.
Експонати з музейного фонду МСМО покажуть в новому цифровому форматі NFT токенів. Музей сучасного мистецтва Одеси стає першим українським музеєм, чия колекція розмістилася на блокчейні.
Відвідавши проєкт, глядач зможе зробити своєрідну подорож по епохах, завдяки або всупереч яким, формувалися мистецтво і культура Одеси, простежити розвиток соціальних відносин в різні періоди історії: як від облігацій та картин, банкнот та скульптур, монет та офортів суспільство прийшло до цифрових токенів, віртуальних активів та криптомистецтва
Серед авторів, представлених на виставці: Б.Анісфельд, В. Баранов — Россіне, Д. Відгоф, С.Делоне, М.Жук, К.Костанді, Б.Косарєв, Р. Нудельман П.Нілус, А Нюренберг, М. Павлюк, О. Стіліануді, О. Фазіні , А. Федер, Т. Фраерман, П. Шварц, та багато інших.
В умовах карантинних обмежень просимо приходити в масках.
Про подальші заходи в рамках проєкту можна буде дізнатися на сторінках соцмереж МСМО.
Вхід на відкриття — вільний
В інші дні вартість вхідного квитка — 100 грн

Виставка триватиме до 26 вересня.

Музей сучасного мистецтва Одеси
Леонтовича, 5, Одеса

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.