EN

ВАДИМ ВЕЙДІ


Герої проєкту «МІТЄЦ. Реабілітаційний простір». За підтримки Українського культурного фонду.

Дата народження: 29.06.1987

Як ви стали учасником АТО?

Війна для мене почалась напевно ще з Майдану, який переріс в спротив «руському міру». Цей спротив розгорався у різних регіонах країни —Крим, Одеса, а згодом й схід України, добробати, армія…

Професійна діяльність:

Увесь цей час знімав на відео супротив українського народу російській навалі, а тепер з того, що задукоментував, створюємо документальні фільми задля збереження історії для майбутніх поколінь. В цивільному житті працював у різних сферах діяльності: електриком, таксистом, меблярем, прорабом.

Як потрапили у проєкт МІТЄЦ.Реабілітація та чи відчуваєте позитивні зрушення від участі?
Навчаюсь в університеті та й на проєкт пішов для розширення кругозору, маю багато друзів митців (хто в натурі, хто в душі). На проєкті є можливість познайомитись з чимось новим та проявити свої здібності.
Тут зібралась чудова компанія, за чотири зустрічі ми, крім майстер класів організаторів, нафантазували публічну мистецьку подію. Тому, про ці позитивні зрушення будемо говорити з часом після реалізації нашої спільної ідеї.

Опис проєкту:

АРТ-ТЕРАПІЯ ВЕТЕРАНІВ АТО / ООС ТА КОЛИШНІХ В’ЯЗНІВ «ДНР / ЛНР»

«МІТЄЦ. РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ПРОСТІР” — інноваційна програма мистецько-психотерапевтичної реабілітації ветеранів АТО / ООС та колишніх в’язнів «ДНР / ЛНР». Над втіленням його у життя працюють команди двох громадських організацій — «МІТЄЦ» та «Львівський психоаналітичний інститут ментального здоров’я».

Впродовж 9 місяців учасники програми беруть участь у 8 майстер-класах із різних видів мистецтва: графіки, живопису, фотографії, кераміки, колажу, ленд-арту, саунд-арту та перформативного танцю. Майстер-класи проводять провідні українські митці: Олексій Аполлонов, Валерій Мілосердов, Сергій Якунін, Олександр Міловзоров, Катерина Свіргуненко, Альона Мамай, Богдан Мороз, Олександр Ляпін. Фінальним акордом проєкту стане створення арт-буку та розробка методики психотерапевтами.

Під час майстер-класів з учасниками програми працюють фахові психотерапевти, психоаналітики. А професійні художники — Сергій Захаров (колишній в’язень «ДНР») та Дмитро Коломойцев (ветеран АТО) ведуть художні щоденники та фіксують арт-терапевтичний процес.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду, 2021 рік

КУНГФУ ВІД МИСТЕЦТВАКУНГФУ ВІД МИСТЕЦТВАЧОМУ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ СТАВЛЯТЬСЯ НЕГАТИВНО ДО ТИХ, ХТО НЕ БУВ НА ВІЙНІ

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.