EN

В МАЙСТЕРНІ СЕРГІЯ БІБИ


МІТЄЦ в гостях Сергія Біби (Ужгород).  Сюжет створено за підтримки «Українського культурного фонду».

Сергій Біба у сюжеті про:

 

00.28-01.00

Я вважаю, що художник, якщо він художник, він працює, аналізує, займається живописом. Художнику не треба аналізувати моменти політики. 

У мене все починається буденно: п’ять полотен стоять в коридорі, я готую їх до роботи, грунтую і починаю працювати. Заповнюю полотно безглуздими діями. Мені треба, щоб у мене було багато чистих полотен. Якщо вони є, тоді спокійно починаю працювати над проєктом. Починаю роботу з повного нуля, але у мене вже є ідея. Робота нав’язує думку, думка нав’язує роботу, тобто ми працюємо з роботою разом. Вона мені підказує, що вона хоче, а я їй пропоную те, що хочу я. У нас є якесь зіткнення, взаємодія, тоді ми можемо зробити щось спільне. 

 

05.32-06.42

У мене купують роботи, я вважаю себе успішним художником. Я — своєрідний. Я роблю те, що хочу. Те, що я малюю, подобається певному контингенту людей, але комусь, звісно, не подобається, Я вважаю, що це нормально, так повинно бути. Я не хочу подобатися всім. Я намагаюся не подобатися, до цього прагну. Якщо я починаю подобатися, я своє мистецтво просто рву. 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.