Меню

«Урбаністика» Андрія Блудова в Карась Галереї

Сьогодні, 16 жовтня о 19.00

Текст організаторів:

В Карась Галереї відкриється нова виставка київського художника Андрія Блудова. Новий проект «Урбаністика» метафорично торкається теми простору, структури та лабіринту, в той же час пропонуючи аналогію бачення світу сучасною людиною. У проекті художник знову звертається до теми свідомості Homo sapiens, трохи збитої, кліпової, і, в якомусь сенсі, навіть заплутаної. Зародки цієї теми з’являються ще в проектах «Station» (2012), «Движимое/Недвижимое» (2013) та «Соціополіс» (2017).
В проекті присутні незвичайні креслення постмодерністської архітектури, де всі споруди і будівлі дані у вигляді світлоносних прозорих структур, які створюють уявне місто. Воно сповнене енергетичними потоками, вібраціями, а також співвідношеннями всіх елементів, таким чином натякаючи на причинно-наслідковий зв’язок усіх, хто в ньому знаходиться, на їхню співзалежність.
Наведені псевдо-креслення і квазі-проекти прочитуються як уявлення про середовище в цілому. Конструкції, зображені в складних перспективах, то з’являються, то зникають в нікуди, навиваючи елемент абсурдизму. При цьому колорит значно відрізняється від більш монохромного «Соціополісу», зводячи декоративне до тотальної кольорової експресії. Це підвищує енергетичний градус та напругу робіт, загострює їхню виразність та емоційне наповнення. Завдяки цьому прийому надмірного забарвлення, архітектурні атрибути набувають певної божевільності.
Задля того, щоб підкреслити домінування прямих ліній та кутів у різних перспективах, в основу деяких робіт покладена овальна форма, котра акцентує на жорсткості й чужородності суворої геометрії, на її штучності та неприродньому началі. В такий опосередкований спосіб відбувається нагадування про те, що людина достатньо відірвалася від природнього світу, створивши власний уособлений простір буття.
Відкриття: ВІВТОРОК 16 жовтня 2018 року о 19:00

Вхід безкоштовний

КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ
Андріївський узвіз, 22А
+380 44 2386531

Графік роботи виставки:
27. 09 – 09. 10. 2018
Пн.-Пт. 11:00–19:00
Сб.-Нд. вихідний

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою