EN RU

«Український Сюрреалізм» в галереї Portal 11

«Український Сюрреалізм» в галереї Portal 11

30 липня об 11.00

Текст організаторів:

Групова виставка «Український Сюрреалізм».

«Мила моя уяво, найбільше я люблю тебе за те, що ти нічого не прощаєш..» – писав Андре Бретон у своєму «Маніфесті сюрреалізму» у 1924 році. А ми не прощаємо те, що сучасний український сюрреалізм ще досі не представлений у повній мірі на арт-сцені. Тому ми робимо крок зі свого боку, щоб це виправити.
Cюрреалізм досі посідає важливе місце у світовому арт-середовищі. Як і будь-який напрямок мистецтва, він значно трансформувався під впливом глобальних світових подій. Тому відповідь на питання, яким сюрреалізм є сьогодні, не така вже й очевидна.
Роботою над цією виставкою ми хочемо зробити зріз того, що зараз відбувається із сюрреалізмом в Україні. Ми зробили Open call та обрали 13 митців, які працюють у різних техніках і медіа, та готові продемонструвати свою сюрреальність у просторі нашої галереї.

Список учасників виставки: AVE, Балуда Юлія, Бондаренко Ігор, Гельман Маріко, Гулєвич Сергій, Діденко Настя, Євтушук Віктор та Євтушук Ігор, Ковтун Всеволод, Куцевол Катерина, Пиж Оксана, Пухінда Наталія, Штепура Олена, Щабель Уляна.

Середа – неділя 11.00 – 19.00
Понеділок – вівторок — вихідні

Виставка триватиме до 5 вересня.

Галерея Portal 11
Трьохсвятительська, 11

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.