EN RU

УКРАИНСКИЕ ЗНАКИ

До 10 ноября в  в Малой галереу «Мистецького Арсеналу» (Киев) можно посмотреть выставку «Знак — украинские товарные знаки 1960-80».

 

Текст организаторов:

 

«Проект представляє графіку товарних знаків в Україні (1960–80 рр.) на прикладі робіт Харківської торгово-промислової палати. Виставка актуалізує напрацювання промграфіків у розумінні значущості форми, розглядаючи естетику радянського модерністського графічного дизайну в Україні в контексті світового процесу.

«ЗНАК» порушує проблему стану архівів творів українського дизайну, намагається повернути із забуття імена видатних дизайнерів-графіків. Виставка супроводжується відеоінтерв’ю з учнями та колегами В. Побєдіна, Н. Каменного, М. Фрадкіна та інших свідків Харківської школи промграфіки.

Також виставка пропонує:
— оригінали робіт Володимира Побєдіна з приватного архіву Марини Побєдіної;
— рідкісні профільні видання — книги, каталоги виставок;
— лекції, концерт, pop-up бібліотеку, детективне дослідження та інші сюрпризи.

Увага! Цікаво може бути не лише фахівцям!

 

Кураторки виставки: Ульяна Биченкова, Ніка Кудинова, Олена Соломадіна («У,Н,А колектив»).
Анімація: Олексій Романенко.

Авторки проекту висловлюють особисту подяку Марині Побєдіній, Володимиру Лесняку, Олегу Векленко та Валерію Гальченко за надані архівні матеріали.

Проект реалізований за підтримки Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» та Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського».

 

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.