EN

УКРАИНСКИЕ ЗНАКИ

До 10 ноября в  в Малой галереу “Мистецького Арсеналу” (Киев) можно посмотреть выставку «Знак — украинские товарные знаки 1960-80».

 

Текст организаторов:

 

“Проект представляє графіку товарних знаків в Україні (1960–80 рр.) на прикладі робіт Харківської торгово-промислової палати. Виставка актуалізує напрацювання промграфіків у розумінні значущості форми, розглядаючи естетику радянського модерністського графічного дизайну в Україні в контексті світового процесу.

«ЗНАК» порушує проблему стану архівів творів українського дизайну, намагається повернути із забуття імена видатних дизайнерів-графіків. Виставка супроводжується відеоінтерв’ю з учнями та колегами В. Побєдіна, Н. Каменного, М. Фрадкіна та інших свідків Харківської школи промграфіки.

Також виставка пропонує:
— оригінали робіт Володимира Побєдіна з приватного архіву Марини Побєдіної;
— рідкісні профільні видання — книги, каталоги виставок;
— лекції, концерт, pop-up бібліотеку, детективне дослідження та інші сюрпризи.

Увага! Цікаво може бути не лише фахівцям!

 

Кураторки виставки: Ульяна Биченкова, Ніка Кудинова, Олена Соломадіна («У,Н,А колектив»).
Анімація: Олексій Романенко.

Авторки проекту висловлюють особисту подяку Марині Побєдіній, Володимиру Лесняку, Олегу Векленко та Валерію Гальченко за надані архівні матеріали.

Проект реалізований за підтримки Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» та Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського”.

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.