EN

У Німеччині розпочалася виставка українського NFT-мистецтва, яка закликає до ембарго російської нафти та газу

14 травня у німецькому Ганновері розпочалася NFT-виставка українських крипто-митців “Oil-Blood-Liberty”. 

Текст організаторів: Проєкт, створений спільнотою CryptoArt Ukraine, ініціює публічний дискурс про взаємовідносини України та Німеччини та має на меті заклик німецького суспільства до ембарго російської нафти та газу. 

На виставці представлені 18 робіт авторів, які вже зарекомендували себе на українській і світовій криптоарт-сцені. Серед них Іrina Angles, Dmytro Dokunov, EVM ART, Nikita FREEBOID, Sasha Grebenyuk, Gydravlik, Artem Humilevskiy, Sergey Melnitchenko, Yura Miron, Oleksii Sai, Maryna Solomennykova, Tomasz Wendland, Iren Yakovenko, Harro Schmidt та Touchsoundart.

 

 

В експозиції представлені різні за жанром NFT: перформативні акти, генеративне мистецтво, фотографія, цифрова графіка та колаж. Роботи оживають на моніторах та відеопроекціях.

 

 

“Ми бачимо підтримку України від усього світу та Німеччини, зокрема, і вдячні за це. І, звичайно, розуміємо, що ембарго російської нафти та газу — це надзвичайно складний економіко-соціальний процес. Однак в умовах війни криптомитці, як і більшість українців, думають тільки про те, що ще можна зробити, щоб перемогти. Ми наважилися звернутися до німецького суспільства у такий спосіб та закликали їх робити все можливе, щоб прискорити мінімізацію фінансування війни”, — розповів куратор виставки та один з співзасновників спільноти CryptoArt Ukraine Нікіта Худяков.

 

Виставка триватиме з 15 травня до 12 червня у Kunsthalle Faust у Ганновері. У рамках проєкту запланована також панельна дискусія. Політичні та профільні експерти, обговорять можливість ембарго та наслідки такого рішення для країни.

 

Фото статті: Олени Малік

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.