Меню

«Твій портрет» на Kyiv Art Week

23 травня о 19.00

Текст організаторів:

В рамках Kyiv Art Week буде представлено проект «Твій портрет», в якому будуть презентовані роботи з приватної колекції Олега Соснова. До добірки увійдуть роботи українських та закордонних митців. Експозиція буде присвячена портретам та антропоморфним формам. Наразі у суспільстві та мистецтві спостерігається криза самоідентичності, подібна виставка покликана привернути увагу до розмаїття видів мистецької та людської індивідуальності, занурити глядача у натовп незнайомих облич та підштовхнути його знайти своє відображення у кожному з них.

Ми часто, подумки, ставимо собі питання «Хто я?», а митці, в свою чергу, мають можливість відповісти собі на це питання своїми роботами. Проект «Твій портрет» — це спроба дати розгорнуту відповідь на це питання, зазирнути у внутрішні світи митців, а для глядача це нагода поставити і собі це завжди актуальне питання. Кожна людина бачить себе по-різному, ставить собі різні питання стосовно себе, але пошук відповідей притаманний усім нам. Саме цьому пошуку буде присвячена ця виставка. В рамках проекту художниці Анна Ходькова та Крістіна Ярош зроблять авторську інсталяцію безпосередньо на локації проекту.

Експозиція включатиме роботи Кирила Проценка, Богдана Буренка, Валерії Трубіної, Анни Ходькової, Крістіни Ярош, Віті Кравца, Нікіти Кравцова, Дмитра Красного, Анастасії Сіренко, Дмитра Кришовського, Аліси Гоц, Абеля Панна, Ніни Савенко, Ігоря Уварофф, Кирила Кто, Максима Забродського, Марата Даніляна, Матвія Вайсберга, Ахри Аджинджала, Ніни Мурашкіної, Романа Мініна, Сергія Радкевича, Сергія Юхімова, Олексія Аполлонова, Ігоря Селеменєва, Андрія Підлісного, Олександра Дрьомова, Олександра Богомазова та інших.

Куратор Олег Соснов

Виставка проходитиме по 26 травня

Часи роботи: 11:00-21:00
Вхід вільний

Антоновича, 79

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою