EN

Цей кадр з фільму демонструє поліцейську дільницю

Репліка художника та блогера Олекси Манна (Ужгород-Київ).

Цей кадр з фільму демонструє поліцейську дільницю в якомусь маленькому містечку в глибині Онтаріо. Навколо — ліси, озера і ведмеді.

Окрім хорошо поставленого кадру, що ми бачимо? Не архаїчні берези в золотій рамі, а якісно зроблену сучасну абстрактну композицію.

Звісно, що не в кожній поліцейській дільниці там в єб…нях таке висить, та може і взагалі не висить, але кінематограф задає тренд, як воно там має бути.

Я колись був в музеї міліції і бачив там цілі стіни в березах в золотих рамах, які висіли шпалерами. Це вони оце всього кітчу з Андріівського узвозу накупили, щоб у них красиво було, в потім і в музей здали. Вони ж знають, що красота має бути в музеї.

Саме цікаве, що я там побачив, серед подібного мотлоху, це була загадкова картинка, де бобік штурмує вертольот. А так, скрізь — безкрайні километри берез.

Що висить зараз в кабінетах у мусорів окрім берез, плакатів з качками і єб…л начальства, можна собі уявити, і які у них там тренди.

А все починається з естетики, як завжди. І такою ж дикою парашею тут просякнуто скрізь все, від президентів, до рядових кугутів. І покі висять ці «берези» нічого тут з місця не зсунеться.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.