EN RU

Це тільки про музику: Балконний стрім з Франківського драмтеатру

Це тільки про музику: Балконний стрім з Франківського драмтеатру

18 березня о 18.00

Текст організаторів:

Це тільки про музику.
Балконний стрім з Франківського драмтеатру.

Два акти: перший — в променях сонця, та другий — в сутінках.

Чотири виступи: ті, чиї імена незаслужено рідко з’являються в українському інфопросторі, як з часів карантину, так і докарантинних.

Акт перший, сонячно-ностальгійний:

Маша Кашина (Ганновер, Німеччина / Корець, Україна) — українська мультиінструменталістка, яка в підлітковому віці переїхала до Німеччини. На балконі заграє на вібрафоні та саксофоні.

Ігор Цимбровський (Львів, Україна) — легенда українського авангарду 90-х. Незабутній голос прийдешнього янгола у супроводі живих барабанів.

Акт другий, сутінково-експериментальний:

Мар’яна Клочко (Львів, Україна) — вокалістка та продюсерка, дослідниця зв’язку із внутрішнім “я”, яка виражає його через голос, тексти та звук.

NFNR (Київ, Україна) — проєкт Олесі Оникієнко, театральної композиторки та вокалістки. Працює з промисловими польовими записами та модуляцією віртуальних синтезаторів. Кураторка платформи Womens Sound.
🦻 nfnr-music.bandcamp.com/
🦻 soundcloud.com/nfnr_music

Цей вечір на балконі Франківського драмтеатру — це тільки про музику. А також ще це й про обмін та зворотній зв’язок. Мовою відвідування, мовою придбаного квитка або внеску за онлайн стрім ви кажете: “Ця музика мені подобається. Я хочу, щоб вона була”.

Якщо ви хочете сказати це нам, будь ласка, зробіть це з будь-якої картки світу за цим лінком: https://secure.wayforpay.com/button/bf3e9a3c3f47c
Сума не має значення, а підтримка — має.

Всі кошти будуть реінвестовані в проєкт “Це не тільки про музику” та підуть на створення цього та наступного стрімів. Адміністративні витрати за ці кошти покриватися не будуть.

Трансляція стріму відбудеться на:
Facebook: сторінки Інша Освіта / Insha Osvita та агенції INSHI / ІНШІ.
Youtube: канал Іншої Освіти bit.ly/2RvXbaY

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.