EN

ТОНКА ЧЕРВОНА ЛІНІЯ

Можна подивтися в “Інституті проблем сучасного мистецтва” (Київ)”.

Текст організаторів:

Відкриття інноваційної виставки сучасного мистецтва «Тонка червона лінія» з елементами доданої реальності у Києві. Ви зможете не лише побачити картини, але й «оживляти» їх за допомогою власного смартфону. Герої картин розкажуть, про що вони думають та мріють, деякі полотна дозволять перевтілитися у персонажа картини та промовляти його устами, а деякі – стануть зовсім іншими у спеціальному освітленні. Чому варто це побачити? На експозиції будуть представлені твори українських митців-вихідців з Донеччини та Луганщини, серед яких Петро Антип, Сергій Захаров, Сергій Друзяка, Лєна Клочко, Денис Адушкін, Дмитро Коломойцева, творчий дует Сергія Друзяки і Сергія Літвінова, Алан Майер.

Окрім того, будуть представлені інсталяції від дизайнера Сергія Коптєва та художника Антона Логова, а також та скульптура Миколи Бірючинського. «Ми зібрали дуже різних художників, які вже склалися як митці, які знають, що вони промовляють та репрезентують власними витворами. Всі вони так чи інакше займаються трансформацією та дослідженням менталітету Сходу України, впливають на культурні коди, що тут склалися», — розповідає кураторка проєкту мисткиня Лєна Клочко.

Після експонування у Києві експозиція буде також представлена у місті Бахмут (Донеччина), де створювалися більшість полотен, а потім відправиться за кордон – у Бельгію (Брюгге) на Тиждень українського мистецтва (Ukrainian Art Week)

ДЕ і КОЛИ: Проєкт «Тонка червона лінія» реалізує «ДЦМ «ДОБРО» у співпраці зі студією Лєни Клочко «Jipabimil» за підтримки Українського Культурного Фонду.

 

Вхід вільний

Інститут проблем сучасного мистецтва НАМУ Євгена Коновальця, 18Д

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.