EN

«Тонка червона лінія» в художній студії Лєни Клочко

10 вересня о 15.00

Текст організаторів:

Вперше у Бахмуті!
Ви зможете побачити картини сучасних українських художників та навіть оживити їх зі смартфона!
Відкриття інноваційної виставки сучасного мистецтва «Тонка червона лінія»,
На відкритті будуть присутні автори картин. З ними можна поспілкуватись про картини, процес їх створення та поставити будь-які запитання.
Хочете дізнатися більше про українське сучасне мистецтво? Завітайте іще у кафе «Далівія», о 19.00. Тут пройде лекція докторки філософських наук Галини Мєднікової, професорки кафедри культурології НПУ імені Драгоманова (Київ).
Чому варто це побачити?
– Деякі з полотен мають QR-коди. Наведіть смартфон та дотримуйтесь інструкцій, щоб побачити дещо більше, ніж просто картину. Що розкажуть вам герої картин та як перевтілитися в деяких з них – дізнаєтеся на експозиції.
– На експозиції представлені роботи відомих українських митців — Алана Майера, Петра Антипа, Сергія Захарова, Лєни Клочко, Дениса Адушкіна, Дмитра Коломойцева, творчого дуету Сергія Друзяки і Сергія Літвінова.
Ці художники зовсім різні, але їх поєднує походження зі Сходу України. Вони об’єднали зусилля у рамках проєкту «Тонка червона лінія». Представлені картини художники створювали під час арт-резиденції у Бахмуті.
Митці надихалися індустріальними пейзажами, історичними пам’ятками, незвичними місцями регіону та місцевими жителями, щоб створити спільну видовищну експозицію.
Проєкт «Тонка червона лінія» реалізує «ДЦМ «ДОБРО» у співпраці зі студією Лєни Клочко «Jipabimil» за підтримки Українського Культурного Фонду.
Виставка триватиме до 11 вересня.
Вхід вільний.

Художня студія Лєни Клочко
Торгова, 6, другий поверх, ТЦ «Лілія», Бахмут

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.