EN

TMZ AND OTHER

В Unlimited Art Foundation (Київ) відкрито виставку фото-робіт Романа Мініна (Харків).

 

Кураторський текст:

“T M Z and other. Це своєрідний зріз фотографічної творчості одного з провідних українських художників та його асоціативні враження від різних міст світу. В експозицію увійшли фото-роботи про Лондон, Нью-Йорк та Донецьк.  Всі вони різні по енергетиці та емоційному настрою і нагадують окремі новели книги,.

Основою експозиції стала серія фотографій-вражень  про Лондон з проекту «T M Z». Лондон , кольору віскі та золотих монет, наповнений білим холодним димом респекту. По враженням художника –  це мекка та секта одночасно. Це зона відчуження тих, хто може купити собі респект від усіх інших.  Все статично, навіть білий дим, що підіймається над відомими спорудами. Краса без ілюзій та душі. Це підтверджують інсталяції у вигляді великої ржавої діжки з незрозумілою рідиною, замість води Темзи та оригінальний акваріум, де замість риб знаходиться паровоз.

Фото-роботи, присвячені Донбасу, –це інше авторське поетичне висловлювання, наповнене своїми образами та асоціативним рядом. На перший погляд роботи  чудернацькі , з похмурим пострадянським  фоном, який навіть не хочеться розглядати, на відміну від архітектурних прикрас Лондона. Але саме на цьому темному тлі –  розгортаються зворушливі історії людського буття, наповнені кольоровими спалахами емоцій, що розбурхують душу.

Вінчає експозицію відео-інсталяція «Сонце Нью-Йорка» – велике живе жовте коло – світло свободи чи жага здійснення американської мрії…

 

 

 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.