EN

Тіло на землі: перформативна резиденція на Хаті-Майстерні (Ів.-Франківська обл.)

3 серпня

Текст організаторів:

Резиденція “Тіло на землі” відбудеться 3-17 серпня в селі Бабин в Карпатах. Її проведуть “Асортиментна кімната” та ГО “Інша освіта” у партнерстві з незалежним простором “soma.majsternya” (Львів). Резиденція має на меті дослідити тему вкорінення та практики тіла, залучивши десять міждисциплінарних художників, кураторів, менторів та одного/-у відеооператора/-ку. Куратори резиденції – Ольга Марусин та Алекс Фішер.
“Тіло на землі” відбувається за підтримки Українського культурного фонду.
———————
В який спосіб ми можемо розміститися як люди, як колективи, як відвідувачі та резиденти в ландшафті, що постійно змінюється? Коли “розміщення” стане “вкоріненням”? Як наш дотик проникає під поверхню? Які інструменти та пристосування ми розвиваємо як тіла?
Тіло – це інструмент чи матеріал? Яка мова нашої практики? Що означає –
творити «ефемерно», і як це – творити “грунтовно”? Хто наша аудиторія?
Цей відкритий ряд запитань розпочинає резиденцію “Тіло на землі”, що прагне висвітити практики художників, які прямо чи опосередковано працюють із перформансом, перформативністю, хореографією, фізичною культурою та / або соматикою, особливо тих, хто зацікавлений у сільській місцевості та в часто політизованому природньому середовищі. Дух спільності, на який налаштовує сільська місцевість, буде важливим елементом резиденції. Програма складається з воркшопів, спільних читань, походів, екскурсій навколишніми селами та кінопоказів.
Резиденція фокусується радше на художньому процесі, аніж на виробництві, надаючи перевагу експериментам. Протягом останніх днів резиденції від учасників очікується показ поточної роботи, задуманої самостійно чи спільно під час резиденції.
______
Більше інформації тут: https://cutt.ly/0mg7tpr

Хата-Майстерня
с. Бабин, Івано-Франківська область

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.