EN

Тихий аукціон в АД ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ /

22 лютого об 11.00


Текст організаторів:

2 березня аукціонний дім «Золотое Сечение» проведе перші весняні торги класичного та сучасного мистецтва.

Передаукціонна виставка під назвою Classic and Contemporary Art розпочне свою роботу вже 22 лютого. Колекціонери матимуть змогу побачити виставку до 2 березня включно. В залі експозиції та на сайті www.gs-art.com протягом роботи виставки будуть прийматися ставки на лоти у режимі тихого аукціону. Вхід на виставку — вільний.

Через пандемію, підсумки торгів буде підбито онлайн, о 19.00 2 березня. Охочі можуть поборотися за твори, що сподобалися, на сайті та по телефону.

Перевагу в аукціонній колекції цього разу надано класичним творам – вони складають дві третини зібрання. Але блок актуального мистецтва також представлений живописом високого рівня від найвизначніших українських митців сучасності.

Для колекції сорок сьомого аукціону організаторам вдалося знайти ряд рідкісних творів видатних класиків українського мистецтва із приватних збірок. Так, на аукціоні буде виставлено картини Йосипа Бокшая: «Штребське плесо», 1968 та «Гуцулка», 1956 зі стартовими цінами $30 000 і $5000 відповідно. Традиційно на торгах будуть присутні три твори київського митця Віктора Зарецького «Витоки мистецтва» (1988 рік, старт $25 000), “Кульбаби” та його графічна робота шістдесятих років (за $2000). Вигідною інвестицію може стати живопис Миколи Глущенка «Літо» 1950-х років, так як минулого аукціону робота Глущенка пішла з торгів із значним перевищення оціночної вартості, а також напівабстрактна композиція 1989 року під назвою «Де ж ти, моя стежина» авторства Івана Марчука (нині ціни на його живопис ростуть стабільно та швидко). Серед знакових робіт аукціону також твори Романа Сельського, Івана Труша, Олексія Шовкуненка, Федора Захарова,Марії Примаченко та представників закарпатської школи: Адальберта Ерделі, Андрія Коцки, Адальберта Борецького та Федора Манайла. Також можна позмагатися за картини відомих художників-емігрантів – Давида Бурлюка, Василя Хмелюка, Лідії Мандель та Жака Шапіро. Значна кількість робіт колекції опублікована в каталогах виставок, монографіях та дослідницьких виданнях.

Серед топ-лотів розділу сучасного мистецтва аукціону — твори представників художньої групи 1990-х років: Анатолія Криволапа, Тиберія Сільваші, Марка Гейка та Олександра Животкова. Серед відомих імен творами будуть представлені такі як Роман Жук, Олександр Ройтбурд, Василь Цаголов, Ігор Гусєв, Артем Волокітін, Михайло Деяк, Матвій Вайсберг, Юрій Коваль.

Вперше за довгий час на торгах виставлять масштабну пірографічну роботу художника «нової хвилі» українського мистецтва Кирила Проценка (експонована раніше на останній прижиттєвій виставці автора в 2017 році та його ретроспективі в «Мистецькому Арсеналі» в 2018). Серед об’єктів на експозиції будуть: робота «Love» Романа Мініна, чиї твори вже давно відомі за кордоном; бронзова «Акула-молот» Володимира Микитенка, скульптури Валерія Федічева та Сергія Шауліса.

Всього на торги виставлено 47 колекційних творів, каталог аукціону можна переглянути на сайті www.gs-art.com.

Графік роботи виставки та тихого аукціону:
22 лютого – 2 березня 2021
11:00-19:00 (без вихідних)

Вхід на виставку безкоштовний

Аукціон завершиться 2 березня о 19:00. Реєстрація та прийом бідів:
+ 38 044 240 95 32
+ 38 044 386 81 81
contact@gs-art.com

Аукціонний дім ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ /
Л. Первомайського, 4

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.