EN RU

The News&Culture‎Онлайн чи Оффлайн. Розвиток мистецтва в рамках обмежень

The News&Culture‎Онлайн чи Оффлайн. Розвиток мистецтва в рамках обмежень

Артпроєкт Visual art project «Who am I today» повертається з віртуальності у реальність і організовує дискусію з представниками творчої індустрії.

Текст організаторів:

Про що? Про розвиток онлайн чи оффлайн мистецтва в рамках обмежень. І, звісно, розглянемо реальні приклади змін в культурному секторі в Україні та на міжнародному рівні.

Як долучитися? Ви можете взяти участь в дискусії особисто, завітавши до галереї Митець 6 серпня о 13.00
Розкажіть нам свій досвід розвитку проєктів в Україні чи за кордоном. Які траплялися кумедні випадки? Як вдалося впоратися із собою під час кризи?

Також поговоримо про:
Тренди в культурній сфері за останні півроку;
Наскільки близько до нас віртуальна реальність;
Оффлайн VS Онлайн;
Як створити власний віртуальний простір;
Як перейняти досвід організації заходів та культурних івентів
міжнародного рівня.

Учасники:
Ірина Ворона, куратор артпроєкту «Who am I today». Митець, автор техніки «mixed light», PhD researcher. Увійшла до національного рейтингу «Топ-100 видатних жінок Київщини» (2020 рік). Лауреат державних грантів і грантів від Європейського союзу.
Павло Балтазюк, митець, куратор, дослідник. Архітектор віртуальної галереї MOKONSHU. Розробник дистанційної освіти в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури під час карантину. З 2017р. Голова молодіжного об’єднання Київської організації Національної спілки художників України.
Анна Козирєва, київська мисткиня, що працює у жанрі фігуративного живопису. Останні п’ять років досліджує питання тілесності у живописі. Зараз навчається в European Design Upgrade в Unit.City, де працює над концепцією, розглядаючи шкіру як артоб’єкт.
Антон Шубенков, засновник українського та міжнародного медіапроєкту The News&Culture. Голова Адвокатського Об’єднання «Австрійсько-Українське об’єднання адвокатів»
Оксана Харьковчук, журналістка, модератор дискусії.

16 учасників проєкту віртуальної галереї M O K O N S H U представили результати свого дослідження впливу самоізоляції на творчість. Проєкт складається з двох частин: до і після covid-19.
До першої частини увійшли творчі роботи учасників – живопис, змішана техніка, скульптура, інсталяція та фото колаж. Друга частина – це відео презентації над якими митці працювали під час локдауну 2020 спричиненого covid-19.

З 1 по 8 серпня в Художня галерея «Митець»/ Art gallery «Mytets» ви маєте нагоду відвідати виставку і познайомитися з творами митців особисто.

В рамках «Who am I today» з 1 по 8 серпня буде презентовано «Art book» з серією скетчів над якими працювали митці під час карантину, спеціально для артпроєкту. Також відбудеться панельна дискусія з представниками творчої індустрії.

Куратори: Ирина Ворона (Irina Vorona) Павел Балтазюк (Pavlo Baltaziuk)

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.