EN RU

«The Art of Mining» Романа Мініна. Онлайн-трансляція

"The Art of Mining" Романа Мініна. Онлайн-трансляція

31 березня об 11.00

Текст організаторів:

Посольство України в Республіці Сінгапур спільно з платформою V-Art відкриває віртуальну виставку «The Art of Mining» з роботами українського цифрового художника Романа Мініна.

Ця подія — чудова можливість відвідати кураторську екскурсію з виставкою Романа Мініна та приєднатись до артіст току з Романом Мініном та запрошеним гостем.

На початку заходу до присутніх звернеться пані Посол України в Республіці Сінгапур Катерина Зеленко.

Небагатьом творчим людям зрозумілий процес метаболізму творів мистецтва в суспільстві. Розмаїття факторів і контекстів для успішного розвитку стають туманом на творчому шляху художника. Легко отруїти своє натхнення газом скепсису. Цифрове мистецтво пропонує для художників економічну зручність та полегшення. Свіжий подих в творчості.

Люди приходять на виставки і кажуть, що мої картини краще бачити в реальному часі. У них є елементи 3D, тому що важливо відчувати масштаб картини.

Ця виставка в віртуальному світі змоделює максимально наближене відчуття перебування у реальному галерейному просторі. Вам буде зручно зануритися у сучасне мистецтво, перебуваючи там, де вам комфортно.

Дихайте глибше чистою творчою енергією.
Роман Мінін

Подія відбуватиметься у форматі онлайн-трансляції на фейсбук-сторінках платформи V-Art та Посольства України у Республіці Сінгапур.

Щоб приєднатися до zoom-зустрічі для участі в обговоренні, будь ласка, заповніть реєстраційну форму — https://forms.gle/NhcXg1YtwhQsDusn8

Відвідати виставку можна буде у додатку V-Art.

для цього потрібно мати завантажений додаток на Вашому пристрої.

Лінки на завантаження додатку:
iOS — https://apps.apple.com/ua/app/v-art/id1517884180?
Android — https://play.google.com/store/apps/details…

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.