Тетяна Маліновська в Shcherbenko Art Centre

Тетяна Маліновська в Shcherbenko Art Centre

9 вересня об 11.00

Текст організаторів:

ВУАЛЬ
ТЕТЯНА МАЛІНОВСЬКА
09.09.2021 – 09.10.2021
«Та, чиє обличчя сховане під вуаллю, отримує шанс зникнути на деякий час»
К.Г. Юнг
Щербенко Арт Центр презентує персональний проєкт харківської художниці Тетяни Маліновської «Вуаль». Відкриття відбудеться 9 вересня. Кураторка проєкту – Марина Щербенко.
На виставці представлені живописні полотна, графічні роботи, а також відеоінсталяції. Тут яскравий, сповнений життям та калейдоскопічною експресивністю світ доповнюється безголосим відео. Губи з картин та моніторів закликають до небезпечної подорожі в глибини власної душі, де розігруються містерії життя, любові та смерті.
Voile (фр. покрив, завіса) – це жіночий аксесуар, що цілком чи частково прикриває обличчя. Напівпрозора тканина розмиває риси і водночас робить приховане жаданим. Для об’єкту бажання вуаль є кордоном, що відсторонює від зовнішнього світу та примушує до внутрішнього шлюбу. Щоб отримати видимість, необхідно позбутися завіси. Так, як це роблять наречені перед вівтарем.
«Вуаль» – це про часи, коли люди змушені покривати нижню частину обличчя своєрідною вуаллю. Коли губи втрачають свою буденність, набувають соціальної непристойності, втрачають голос. Коли бажання злитися із зовнішнім світом досягає піку своєї потужності, але його реалізація залишається мінливою.
Уляна Курганова, культурологиня, мистецтвознавиця
Тетяна Маліновська
Народилась у 1980 році в місті Одеса. Художниця, незалежна кураторка, Мати-героїня. Працює в техніках олійного живопису, графіки, вишивки, медіаарту, відеоарту. З 2005 року працює у колаборації з художником Артемом Волокітіним. З 2007 року – співзасновниця майстерні VM Art Studio, мистецької творчої лабораторії та незалежного артпростору. Номінантка фестивалю сучасного мистецтва NON STOP MEDIA 2008, учасниця персональних та групових виставок в Україні та закордоном. Живе і працює у Харкові та Києві.
Щербенко Арт Центр
Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн.
Виставка триватиме до 9 жовтня.

Графік роботи: 
Вт – Сб 11:00 – 20:00

Shcherbenko Art Centre
Михайлівська, 22B

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.