Меню

«Теорія хаосу» в Інституті Автоматики

6 грудня о 19.00

Текст організаторів:

Перший спільний проект художників Київського Інституту Автоматики.

15 незалежних художників, що працюють в різних стилях, концепціях і жанрах, представляють в одному експозиційному просторі 30 робіт, які, на перший погляд, нічим не об’єднані. Здається, що вони взагалі обрані хаотично.
Але що таке хаос, як не частина детермінованої системи — настільки високого порядку, що його рівень ми не можемо усвідомити?
Наша виставка — це змодельований хаос. Для його створення ми взяли традиційні естетичні категорії — «прекрасне» і «потворне», і редукували їх до пласких — «подобається»/«не подобається».
Кожен художник вибрав по дві роботи іншого учасника виставки, керуючись тільки цими емоційними кліками — «подобається» і «не подобається».
На виставці немає підказок, в яку з категорій потрапила та чи інша робота — це був суб’єктивний досвід художників по сприйняттю чужих робіт. Він залишився за дужками експозиційного простору і може не збігатися з симпатіями / антипатіями глядачів.
Так ми отримали певну усереднену матрицю і врешті решт ідеальну модель вільного, неупередженого погляду на мистецтво — без остраху не зрозуміти щось в тому, що бачиш. Ми хочемо, щоб глядач пережив стан чистого сприйняття реальності, і подивився на мистецтво безоціночно.
Це і є відправна точка об’єктивного сприйняття чого б то не було.

Учасники проекту: Максим Мазур, Сергiй Кондратюк, Alis La Luna, Захар Шевчук, Олена Штепура, Нікіта Власов, Кристина Захарчук, Анна Луговська, Юлія Бойчук, Олександр Богомаз, Руслан Іващенко, Ігор Селеменєв, Андрій Підлісний,
Ольга Московченко, Антон Саєнко

Концепція змодельованого хаосу — Нікіта Власов.

Виставка проходитиме по 8 грудня.

Графік роботи виставки:
11:00-18:00

Вхід вільний.

В рамках виставки в суботу 7 грудня пройде «День відкритих дверей».

Київський Інститут Автоматики
Нагірна, 22

бачите помилку, пишіть сюди