EN RU

Тарас Лютий у Меморіала Героям Небесної Сотні

Тарас Лютий у Меморіала Героям Небесної Сотні

14 серпня о 17.00

Текст організаторів:

Цей серпень особливий: нашій Незалежності — 30! Така дата спонукає оглянутися на часову дистанцію позаду, що привела нас у теперішній момент і зробила кожного/ну такими, якими ми є.
Якими були 30 років Незалежності України крізь призму культури, і якими ми постаємо перед майбутнім, котре може здивувати чи не щомиті. Маємо чудову нагоду поміркувати про це спільно зі знаним філософом, есеїстом Тарасом Лютим.
Лекцію «Культура: де моя/наша незалежність?» слухаємо наживо 14 серпня, у суботу, о 17:00 на території Меморіалу Героям Небесної Сотні; також запланована онлайн-трансляція на фейсбук-сторінці Інституту стратегії культури та Конгресу Культури / Culture Congress https://bit.ly/2X5futL. Якщо плануєте бути на події наживо, просимо зареєструватися: https://bit.ly/3lJwVKC. Буде можливість поставити запитання спікеру.
Ця зустріч є преподією Конгресу Культури «Сцена майбутнього», що відбудеться у Львові 14-16 жовтня цьогоріч. Подію організовує Інститут стратегії культури та ГО «Вірменська 35» за підтримки Львівської міської ради й МФ «Відродження».
______
На зображенні використано фото авторства Олесі Островської-Лютої, зроблене під час виставкового проєкту «Андрій Сагайдаковський. Декорації. Ласкаво просимо!»
(Мистецький арсенал, 18 вересня 2020 – 24 січня 2021)
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.