EN

СУПРЕМИ ТА РАДУГЕМИ


До 31 жовтня в аукціонному домі «Золотое Сечение» (Київ) можна подивитися виставку Олександра Клименка (Київ).

Текст організаторів:

В залі аукціонного дому ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ відбудеться презентація нового персонального проекту «Супреми і радугеми» одного з провідних українських сучасних митців — Олександра Клименка.

Експозиція триватиме до 31 жовтня.
У ході виставки публіці буде представлено близько 20 нових полотен автора, більшість яких створені в 2017-2018 рр.

Олександр Клименко вже багато років є одним з найбільш продаваних за кордоном українських сучасних художників, дослідником авангарду початку 20 століття, багато років веде інтелектуальний діалог з ідеями «батька» супрематизму та кубофутуризму Казимиром Малевичем. У 2017 році, після багаторічних досліджень і експериментів, Клименко створив і обгрунтував теоретично в текстах і маніфестах новий авторський напрям в сучасному мистецтві — радугематизм. За словами художника, винайдені і артикульовані їм нові образотворчі елементи — радугема і спектральний промінь — спектрема, є наступниками знаменитої Супреми Малевича. Радугема і спектрема, як вважає Клименко, — це нові загальнолюдські символи майбутнього цивілізації, що відображають останні відкриття теоретичної фізики, досягнення науки, інформаційних технологій.

Відомі круглі полотна Клименка неодноразово брали участь в торгах аукціонних будинків Phillips і Sotheby’s в Лондоні і Нью-Йорку. Зокрема, картину з авторського проекту «Солярний гедонізм» купили в Лондоні на Phillips за $ 21 тис.

Куратор проекту — Олексій Василенко.

Графік роботи:
13-31 жовтня 2018
з 11:00 до 18:00 (пн-сб)
неділя та 15 жовтня — вихідні дні
Вхід безкоштовний.

аукціонний дім ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ
Л. Первомайського, 4
тел.: (044) 235 8125

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.