EN

СТУДІЯ ДАРИНИ МО МОТ


Дарина Мо Мот  (Харків-Київ) про нюанси робочого процесу. Виставку художниці у проекті “Accommodation” можна подивитися до 28 липня.

Текст організаторів:

Українська художниця Дарина Мо Мот у проекті “Accommodation” досліджує трансформації звичного життєвого порядку через пандемію Covid-19.

Серія робіт створювалася кожен день протягом локдауна. Це документація колективних станів, прожитих під час пандемії: від безтурботного байдикування через сум і апатію до прийняття цього поворотного етапу з усвідомленням власного балансу зі світом.

Замість традиційного галерейного приміщення, експозиційним простором стала квартира, де створювалися роботи. Тому щодня 24/7 ви можете заходити онлайн без дзвінка і залишатися там скільки завгодно, вас ніхто не прожене. У вас є можливість зрозуміти і переосмислити все, що відбулося, подивившись на це з боку. Та й просто, нарешті, сходити в гості.

Проект «Accommodation» фіксує в пам’яті унікальний момент в історії – час рестарту і переоцінки цінностей. Тепер туди завжди можна повернутися, коли почне здаватись, що берег загублений.

Подивитися експозицію можна на сайті проекту

facebook event

Avangarden – галерея без стін для експериментальних проектів сучасного мистецтва.

Виставка триватиме до 28 липня.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.