EN

СТОсеріал

Серіал групи СТО (3 серія).

 

Текст СТО:

Серіал монтажує художниця Ліза Смірнова, знімається він колективно (перші три серії основною операторкою була Альона Мамай).Серії викладаються на каналі у Vimeo у 10- 20- 30-тих числах місяця.
СТО – поєднання дизайнерського бюро й ремісничого цеху. Обрана групою модель колективності пов’язана зі спільною прекарністью участників та участниць. Серіал є одним із елементів вскривання підприємницьких методів роботи, корпоративних обрядів. Арт-робітництво “креативить” на замовлення, наприклад, створює стартап – ширму, яка закриває недоліки міста.

Серіал відображає не тільки побут та повсякдення учасни_ків/ць групи, а і поступову концептуалізацію їхніх думок та зіткнення з проекціями ззовні – образом “справжнього художництва”.
СТО створено Альоною Мамай, Анною Самар, Богданом Морозом, Антоном Саєнко, Сашою Рошен,Настею Путіловською, Лізою Смірновою, а також Вірою Ганжою і Максимом Пастушенко (нині вибули). У них всіх за межами СТО є своя художня практика, тому серіал може прочитуватись як реалістичний біографічний твір про художництво, котре вирішило об’єднатися в групу та створити такий проект. Протиріччя між реальним і “концептуальним” життям – основа сюжету.
Зйомка серіалу – довільна і непрофесійна.

Серіал не вписується ні у формат документального дослідження, ні у формат ігрового кіно. Він скоріше наслідує фільми на кшталт “Вітер зі сходу” Жана-Люка Годара, який є схожим за формою.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.