EN

«Сто днів самотності» у “Kooperativ”

3 липня о 16.00

Текст організаторів:

«Сто днів самотності» — це спільна виставка Vogue Ukraine i Port.agency.

Натхненням для неї став проєкт журналу Vogue UA «Картина світу». У ньому — світовідчуття українських художників, фотографів, дизайнерів під час пандемії. Кожен зі співавторів намагався передати в одному зображенні свої почуття — дуже різні та інтимні. Ці карантинні хроніки свідчать: життя не завмерло, воно триває.

«3 липня — це символічна дата, 100 днів з початку карантину в Україні, — коментує кураторка проєкту Катя Тейлор. — Проєкт присвячений людині, яка залишилася наодинці з собою, своїми страхами й мріями, розчаруваннями та очікуваннями. Через особисті історії авторів виставка розповідає про ізоляцію і роздуми щодо нової реальності».

У виставці беруть участь: Маша Рева, Люся Іванова, Марія Куліковська, Антон Логов, Іван Грабко, Віктор Бакін, Дар’я Кольцова, дует Krolikowski Art, Євген Примаченко, Віталій Янковий, Оля Федорова, Garry Efimov, Женя Лісняк.

Це буде перша мистецька подія в рамках колаборації Port.agency та Kooperativ. Упродовж року на території простору проходитимуть змінні експозиції, дискусії та творчі зустрічі для взаємодії артспільноти, бізнесу та IT-сфери.

Виставку можуть відвідати усі охочі за умов ​попередньої реєстрації.

Виставка триватиме до 31 серпня.

Години роботи: ​Пт 16:00 – 18:00, Сб-Нд 10:00 – 17:00

Контактний номер: +380 97 100 60 70

Kooperativ
Січових Стрільців, 23А

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.